Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párok miért jönnek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párok miért jönnek össze újra szakítás után, mi meg miért nem?

Figyelt kérdés

Nincs olyan közelebbi ismerősöm, akik csak egyszer jártak volna a párjukkal. Szakítottak, kibékültek. Volt, hogy egy hét után, volt, hogy fél év után, de újra összejöttek. Amikor az én exem szakított velem, volt, aki azt mondta, hogy az oké, hogy szakítottunk, de miért nem jöttünk újra össze? Exem meg ezt teljes mértékben kizárja... Mondjuk már nem baj, de akkor elég rossz volt.


Mások miért nem bírják egymás nélkül? Csak velem van így?! Lassan kezdem azt érezni...


18/L


2014. dec. 29. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Én is így vagyok.:) Az exbarátnőm még az esélyét sem akarja megadni annak, hogy újból kialakítsuk azt a kapcsolatot, ami egykor megvolt közöttünk. Azt mondja, hogy "okkal szakítottunk". Azt nem veszi figyelembe, hogy elvileg okkal is jöttünk össze.

Érdekes dolog ez. Szerintem egy szakítás nem feltétlen ok arra, hogy a jövőben a két fél kizárja egymást a saját életéből.

Az én felfogásom szerint hagyni kell a dolgot, hogy alakuljon úgy, ahogy. Amit nem értek meg, az a tudatos taszítás, a "lehetünk barátok, de párok többé soha".

Miért nem? Na, nem tudom, tényleg csak értetlenkedek.

2014. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aminek egyszer véget vetünk, annak VÉGE! Ha akkor, ott nem tudtuk megoldani a problémát, később miért tudnánk? Én sosem kezdtem újra kapcsolatot, nem látom értelmét. Persze ott van a fejemben az a dolog, hogy talán sosem leszek olyan boldog mint vele voltam az elején...de olyan rosszul sem fogom magam érezni, mint a végén, az biztos.
2014. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!