Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viselkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek, ha több millió forintod lenne amit összespóroltál házra meg ilyenek, és ismerkednél egy lánnyal?

Figyelt kérdés
elmondanád neki hogy van megspórolt pénzed? vagy inkább maradjon titokban és ha már komolyabbra fordul a dolog akkor elmondani neki? sajnos úgy érzem hogy rengeteg lány csak a pénzre megy és ezért akivel most ismerkedek nem merem neki elmondani, néha viszont meg úgy érzem hogy jó lenne ha tudná hogy van, hogy érezze hogy meg tudom teremteni a leendő családomnak az egzisztenciát, és később meg tudunk majd élni. szerintetek mi a helyes viselkedés? köszi előre is a válaszokat. 28/F

2014. dec. 29. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Titokban tartanám. Ha szegényen belém szeret, akkor gazdagon se fog kidobni.
2014. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha van penzed ne mondd el..

Vedd meg a hazadat de azert ne menozgess h milyen gazdag vagy es majd ha ugy alakul, hozzad koltozik :)

2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Később mondanám el, az ismerkedési szakaszban még nem.
2014. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen fiúval volt egyszer dolgom (mármint ennyi idős volt, és több millió félretett pénze volt, de nem konkrét célokra, csak gyűjtögetett) ő rögtön elmondta az elején...én ezzel az infóval bevallom nem sokat tudtam kezdeni, mert most erre mit lehet mondani azon kívül, hogy baromira tiszteletre méltó dolog, hogy ennyi idősen ennyi pénzt félretett? Elmondtam ezt neki és részemről békén volt hagyva a téma...

Amikor viszont komolyodott köztünk a dolog, és a hol nála, hol nálam aludtunk fázisba értünk, akkor kezdtem észrevenni, hogy milyen sóher. Ha ő jött hozzám, soha semmit nem hozott (még a szülinapomra sem), amikor viszont én mentem hozzá mindig megkérdeztem, hogy vigyek e valamit? Erre jött a felsorolás: wc papír, kaja, üdítő, nasi stb. Soha sehová nem mentünk, nehogy költeni kelljen...mikor szóvá tettem ezt, azt mondta neki minden pénzköltés dolog olyan, mintha a fogát húznák...és tudjátok bár nekem fura ez a felfogás, de még el is fogadnám, ha cserébe nem várt volna el dolgokat.

Mert magamból kiindulva, én, ha tudom, hogy semmit nem tudok adni, akkor nincs is elvárásom, max csak örülök ha kapok.

Az ő esetében már tudom, hogy jött össze az a pénz:MÁSOKBÓL

mindenesetre tudom, hogy a kérdező nem erre fókuszált, de szerintem csak akkor mond el, ha komoly lesz a dolog!

2014. dec. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a helyes viselkedés az,amikor nem cselekszel megfelelési kényszerből nőügyben sohasem.

normális és ideális esetben neked kellett volna ezt az érzést felébreszteni a nőben,mert a fordított esetet nevezik baleknak,amikor is a nőhöz kerül a kontroll.

ennyi idősen ne legyél már ostoba kölyök.

semmilyen szedett vedett lotyónak nincsen köze az üzleti ügyeidhez,meg a pénzedhez.

ha a feleséged lesz még akkor sem.

a tetteid mutassák meg azt,hogy férfi vagy és örüljön hogy vele vagy csórón,vagy gazdagon az mindegy.

2014. dec. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy van pár milliód és tudsz Magyarországon venni egy házat nem olyan nagy szám. Persze nem tudom, hogy pontosan mennyi az a több millió.

Sztem a pasik többet foglalkoznak az anyagi dolgokkal, mint a nők.

Mit érsz el vele ha elmondod, semmit, max azt mondjuk, ok ügyes vagy, akkor most én is vágjak fel, hogy én mire spóroltam össze az elmúlt évek alatt ? !


#4-es válaszoló sajnálom, hogy ilyen trógerrel hozott össze a sors.

Engem az élet arra már megtanított, hogy akinek van pénze, az a legnagyobb smucik mindenben.

2014. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem mondanám el neki. Ne azért szeressen, mert gazdag vagy. Majd elmondod neki. Máskor. De amikor már úgy szeret, hogy azt hiszi, nincs ez. Ennyi.
2014. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is van örökségemből adódóan több millióm, de ezt nem csak hogy az exem nem tudta, még a rokonságom se.


meg eleve, ha nem nyúlok hozzá, minek mondanám el? annyival tisztában volt, hogy mindig elvittem enni meg ilyenek ha úgy volt, de annyi. drága ajándékok meg ilyenek azok se voltak mert az nem én lennék.

2015. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!