Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit szeretsz megkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretsz megkell bocsájtanod? A szerelembe beletartozik a megbocsájtás is?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem birom túl tenni magam, hogy elhagyott hónapokra és másik barátnője lett. tudom, hogy ha valakit szeretünk ezeken túlkell esni, de egy igazi dolognak nem lehet a hátterében egy ekkora csalódás, mert attól ez már nem marad igazi.szerintetek?
2014. dec. 29. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Éne biztos nagy ívben les.arnám!!!

Ha ezt megcsinálta, akkor hagyd a fenébe, mit akarsz tőle???

Ha meg megint talál valaki érdekeset, megint lelép 2-3 hónapra?????

Te meg addig megint várod és szenvedsz???

2014. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyelvtanból 1es! Nem úgy írják hogy "megbocsájtanod hanem megbocsátanod. Am igen meg kell
2014. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En nem tudnék 1 az hogy lenne bennem annyi

Büszkeség hogy más utan nem kell a 2 pedig ha egyszer megtette akkor máskor is megfogja

Sot ha egy ilyen dolgot lenyelsz neki utana ne csodálkozz semmin

2014. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves 2. nagyon köszi hogy osztályoztál!!!!

Tudod nagyon ritkán írok magyarul az elmúlt években, és amúgy sem voltam a legobb helyesírásban:)

De cserében 5 nyelven beszélek, úgyhogy szerintem néha pár hiba belefér....de köszönöm hogy nem tudtad szó nélkül hagyni!!!!

Az 1-es voltam.

2014. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem függ össze.

Ha realizálás után úgy érzed megtudsz neki bocsájtani...

2014. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

aki egyszer megteszi,máskor is megfogja.

tapasztalat.

2014. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

Hát attól függ, mi volt az oka.

Am nem, nem kell mindent megbocsátani.

2014. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fontos a megertes es a megbocsatas,de azert van egy hatar... Nalam legalabbis biztosan.


22N

2014. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs baj, a helyesírásommal, amikor írtam barátokkal berugtunk és rám tört a dolog azért tettem fel a kérdést.köszönöm a válaszokat. a probléma az, hogy voltak nézet eltérések és a srác elhagyott majd 2 hétre rá lett új barátnője, de olyan szinten hogy nem is köszönt nekem figyelembe se vett pedig nekem sokáig senkim nem volt. nem éreztem tiszteletet se felőle, aztán tönkre ment a kapcsolata és újra felkeresett a csajt dobta és velem van..de ez olyan mintha ló nincs jó a szamár is kapcsolat..és nagyon szomorú vagyok, mert én nagyon szeretem, de már nincs meg a bizalom a részemről, ami egyszer eltört sosem lesz a régi..és tanácstalan vagyok. egyébként kedves és megértő pasi szal nem 1 a sok közül azért is ragaszkodom hozzá ennyire, de ez csúnya munka volt.
2014. dec. 30. 12:40
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
Akkor végképp nem értem a kérdést. Legyen már azért méltóságod.
2014. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!