Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is akinek 20év fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek 20év fölött nem volt még beteljesedett szerelme?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit depresszióba vagyok emiatt, mert nem sikerült még senkit se találnom. Más is van/volt így?
2014. dec. 29. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
19 vagyok, de még nem volt...Igazából közel vagyok a 20+-hoz, és szerintem ez még akkor is igaz lesz :(
2014. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok ezzel.
2014. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, mint ahogy sok más dolog is létezik az életben a szerelmen kívül is. Ezért nem értem miért verik sokan ilyen nagy dobra, az embereknek igazán tudomásul vehetnék hogy nem nagyon létezik olyan dolog ezen a földön amit mindenki megkaphatna, tök mindegy hogy szerelemről, pénzről vagy másról beszélünk, ezzel megspórolhatnánk jó sok adag drámát.
2014. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más is van, például én.
2014. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Volt kapcsolatom, de nem nevezném beteljesedett szerelemnek...

3. csak akkor várd el mástól, hogy így fogadja el, ha te magad is így élsz.

Nem kell ehhez dramatizálni, csak normális kapcsolatot szeretne.

2014. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak kapcsolataim, de inkább volt az próbálkozás, mint szerelem - akit szerettem látod, azzal sose jött össze (közben a szülők már unokáért kiabálnak)


20 fölött mennyivel amúgy? Én most azzal nyugtatom magam, hogy 30ig még eléggé belefér egy beteljesedett szerelem.

2014. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!