Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tizenéves fiúk, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves fiúk, miért szoktak sírni? Vagy szoktak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem mert kíváncsi vagyok hogy ez a fiúknál miért olyan vér ciki. Meg úgy egyáltalán, mik az általános okok ha esetleg mégis.

2014. dec. 29. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert ciki, a lányok miért nem köpködnek és pisálnak az utcán? Mert az meg nektek ciki!
2014. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
mert az anyukájuk nem fizeti nekik az eredeti WoW accountjuk díját, és nem tudnak gamelni.
2014. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert az érzelmek kinyilvánítása a gyengeség jele. Szerintem ez ostobaság, de sokan így tartják.
2014. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Enis szoktam sirni,en pl szeretek sirni,nem azt mondom hogy picsogok csak neha jol esik 17/f
2014. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

azzal kezdeném, hogy nekünk más, nekünk mindig az erő és a hatalom a jelképünk. HA érzelmekről beszélünk, sokkal természetesebb ha egy nő mutatja ki őket, legalábbis így szoktuk meg. Igazából mi is szoktunk, csak a többség letagadja, féltve a férfiasságát.

Szerintem pedig ez csak annyit jelent, hogy vannak érzéseink.Én akkor sírtam, amikor meghalt a nagyapám, és akkor egy minimálisat, amikor eldobott az, akit szeretni véltem.

Mindkettő elég inger, bár az előbbi azért nagyobb, azt nem kívánom senkinek.

2014. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert aki sír az bu*i! Az már nem lehet kemény nőfaló, az már csak egy kis csicska. De miért is?

Azért sír, mert meghalt valakije, sír mert szakított a barátnőjével, sír mert csak ideges és nem vezetheti le máshogy... Sok oka lehet, hogy egy fiú miért sír, és nem értem ebben mi a ciki. Aki kicikizi a sírókat addig ütném amíg mozog.

2014. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

En leginkabb magamban (belul) szoktam csak sirni..

Jooo..van amikor kivul is szoktam de azt se feltunoen..

Es ez nem feltetlen buszkesegbol, ez igy van belenk kodolva h nem mutatjuk ki ha sirunk..(joo lehet megis buszkeseg de akkor ez altalanositas)

2014. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Unpredictable ***** válasza:
36%
Egyaltalán nem szánalmas, nap mint nap sírok a sok idióta kérdésen.
2014. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Fhuu.nem is tudom mikor sírtam utoljára.talán mikor meghalt a tengerimalacom :'(

16F

2014. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dávid2030 ***** válasza:
72%

ha valaki lendületből herénsarkal 628 szor akkor azért megkönnyezik az ember :D

viccet félretéve azért mert azt az emberek gyengeségnek titulálják.

2014. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!