Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van. Normalis?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy most alakul egy kapcsolat egy lannyal, aki tokeletes. Tenyleg, nem tudom mashogy mondani. Az elozo baratnombe azonban nem voltam szerelmes (szerettem, es azt remeltem, majd kialakul), viszont attol meg ez nem akadalyozott meg abban, hogy szinte lefekudjek vele (oralis szex tudtommal nem szamit, ha szuz az ember). Csunya vege lett, nem hianyzik, nem is fog. A mostani lany miatt azonban buntudatom van, hogy nem vartam ra, habar nem is ismertem akkor meg... Mellette boldog vagyok, ha csak beszelgetunk, es szerintem rendesen bele is zugtam. Passzol a szemelyisegemhez is, viszont ez az egy zavar kicsit... hogyan lepjek tul ezen a tenyen?


(bocsi a helyesirasi hibakert es az ekezetek hianyaert)


2014. dec. 30. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad rosszul mert szerinted rossz lánnyal vesztetted el a szüzességedet?

Ezzel szerintem így vannak egy páran és nem csak fiúk, hanem inkább lányok.

Ne gondolj erre és légy boldog a mostani párod mellett.

Ha úgy van nyugodtan elmondhatod neki ezt, hogy sajnálod, hogy nem neki adhattad a szüzességedet. Nem hinném, hogy kinevetne.

2014. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem,nem az.

az ilyeneket tanulságként/tapasztalatként kell felfogni.

nekem már a 3.ember fog jönni,mármint akivel lesz valami,a szexet is ide értve.

ez van.

ilyen az élet.

2014. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most azert van buntudatod mert elozo bnod leszpott es igy mar nem szamitasz szuznek a mostaninak akartad volna tartogatni. Hat lehet a mostani mar nem is szuz am meg nem szamit ferfinel meg csak nem is latszik. Meg siman nincs gaz mert betenni nem tetted senkinek azaz tudatlan vagy. A lanyok is par pasival megujjaztatjak meg kinylatjak maguk mielott lefekszenek egyel
2014. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni a múltat. Tudom nehéz, de le kell zárnod.
2014. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:) azt biztosan tudom, hogy O is szuz meg


Igazabol tudom, hogy nekem nem gaz, de utalom, hogy resze volt az eletemnek xd felrugta egy kozos barati tarsasagunk kapcsolatat is velem, de ez zavart a leginkabb, hogy mit szolna ehhez egy szuz lany... egyaltalan tudnia kene, meddig jutottam a az exemmel, vagy eleg, ha azt mondom, "nem fekudtunk le" ?

2014. dec. 30. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nóóómális margit?
2014. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igyál meg egy kávét!
2014. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!