Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok, ha megtudnato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok, ha megtudnatok, hogy van egy szeretoje a ferjeteknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Hát nem vagyok házas, de ez attól függ, mit jelent a szerető. Ha csak szexelnek akkor nyilvn nem lennék boldog, és megkérném, ha lehet hagyja abba, mondja el mit nem tudok megadni neki, de nem hisztiznék miatti. Ha komoly érzelmek lennének akkor elngedném, hogy boldog lehessen.
2014. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kidobnám ha nem volt képes megmondani mi nem jó és miben szenved hiányt akkor nem nézte semmibe a kapcsolatunk. Lapát! :)
2014. dec. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Örülnék neki,végre megszabadulhatnék tőle!
2014. dec. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha vannak közös gyerekeink, akik még kicsik (14 év alatt), akkor szemet hunynék felette, mert úgy gondolom anyukaként, hogy a legfontosabb az, hogy a gyerekeinknek megadjunk mindent. Viszont ha még nincsenek, vagy ha már nagyon és esetleg ki is repültek, akkor nem gondolkoznék, hanem elválnék. Nyilvánvalóan a férjem nem lenne boldog mellettem, ha megcsal, én meg attól nem lennék boldog, hogy ilyet tesz, így meg nincs értelme szerintem semmilyen párkapcsolatnak. Hagynám, hogy a férjem is boldog legyen a szeretőjével és én is azon lennék, hogy mihamarabb megtaláljam azt a férfit, aki vonzónak talál és megbecsül. 38/N
2014. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen utolso.

Van egy 8 hos babank. En akarom,hogy az apja mellett nojjon fel.

Kerdeztem, hogy menjunk el tole,hogy legyen boldog massal, de minket akar egesz eleteben, igy mondja,es hogy csak benem tud megbizni, mas noben nem

2014. dec. 30. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!