Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sperma ízesítése, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma ízesítése, hogyan lehetőséges?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőm már nagyon régóta könyörög, hogy "lepippanthasson" ő ezt nagyon szeretné, igazából én is, csak attól félek, hogy túl rossz ízű lesz a spermám, hogyan lehetne úgymond ízesíteni?

2014. dec. 31. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyomj a farkadba 2 kg porpaprikát, a barátnőd biztosan nem a spermát fogja érezni.
2014. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De sajna nem szereti az erőset, amúgy jó ötlet XD
2014. dec. 31. 08:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezért könyörögni? Nekem nem kellet volna könyörögnie. Attól függ mit eszel barátom , egyél ananászt attól édes lesz a spermád!
2014. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ananász. Erősen izesit, nekem bevalt!
2014. dec. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 supra01 ***** válasza:
hA NEM CIGIZEL, AKKOR NEM LESZ GOND SZERETNI FOGJA!
2014. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ananászt szeretem, szoktam enni, és nem is dohányzok, akkor elvileg nem lesz neki keserű, vagy ilyesmi?
2014. dec. 31. 08:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyél bőven ananászt és semmi gond nem lesz!

A barátnőd szeretni fogja a spermád ízét, úgyhogy raktározzál el egy pár kilóval az ananászból!

2014. dec. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ananászt szokták mondani, hogy az nagyon jó erre a célra. :)

Cigizel? Mert attól meg keserű lesz.


Egyébként ne parázz ezen, inkább örülj, hogy ilyen barátnőd van, sok lányt nem lehet erre rávenni, szóval élvezd! ;)


22N

2014. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tejjel és cukorral
2014. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6# vagyok én dohányzom ananászt nem nagyon eszek. Én egyszer úgy halottam aki szeret , édesnek érzi a spermádat. Nekem a csajom mindig azt mondja hogy sós... Nem tudom mitől... szerintem sós az anya p*csája.
2014. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!