Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy szinte mindegy, hogy ki csak legyen valaki mellettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon így érzem ezen felsorolt okok miatt


-Nincs egy barátom se

-Nagyon félek az első szeretkezéstől is, mert tudom anyáéktól ,ha valami kis rosszat elront pl.: Nem úgy bírom a munkát(több óra munka után) egyből idegesek rám.

-Félek ,hogy a barátnő ,ha valamit elbaszok megüt ,vagy megver, ezért Viperát viselek.

-nem járok bulizni, kocsmába.

-úgy érzem senki se hallgat meg.

-nem csókolóztam még, tudom béna vagyok ebben is


2014. dec. 31. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...


"-Félek ,hogy a barátnő ,ha valamit elbaszok megüt ,vagy megver, ezért Viperát viselek."


Ne félj, soha nem lesz nőd.

2014. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyedul a Vipera a ciki:o
2014. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki, hogy nincs veled senki, hanem az, amit magadról írsz!
2014. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De tényleg így van, nincs senki sem aki megértene.
2014. dec. 31. 10:56
 5/14 anonim ***** válasza:

"Félek ,hogy a barátnő ,ha valamit elbaszok megüt ,vagy megver, ezért Viperát viselek" Ezen most kiégtem:DD


Amúgy nem ciki csak kicsit szánalmas. Már csak azért is mert,ha egyáltalán nem illetek össze pl.viselkedésben az elég nagy vitákat szíthat és akkor kb.feleslegessé válik a dolog. Inkább várd ki még eljön valaki akinek Te kellesz a személyiséged miatt,az egyéned miatt,mint,hogy beleszaladj az első érkezdő emberbe és rossz irányba menjen a dolog. Ismerkedj,barátkozz nem olyan nehéz dolog már ebben a mai világban kommunikációt kialakítani :)

2014. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De anya is megverte apát, akkor egy csaj miért ne verhetne meg?
2014. dec. 31. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Neked valami komoly gond van a fejedben. Javaslom a pszichologust.
2014. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elég rossz a hozzáállásod.

Senki nem szeretne egy olyan emberrel lenni, aki csak azért van vele, mert ha nincs ló jó a szamár is.

2014. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én sokéig próbálkoztam a lányokkal és soha nem jött össze semmi.
2014. dec. 31. 11:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért az szerintem nem általános dolog, hogy egy barátnő, aki azért van veled, mert szeret egy kisebb hiba miatt megütne...

Bocsi a kérdésért, de téged ütnek otthon a szüleid, ha valamit nem jól csinálsz??


A kérdésed elolvasása után nekem rögtön az jött le, hogy nem vagy saját magaddal sem megelégedve: "nem csókolóztam még, tudom béna vagyok ebben is"

Nem lehet mindenki mindenben jó, ha meg még csak nem is próbáltad, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy rossz vagy benne.


Próbálj meg nyitottabb lenni a világ felé, ha tanulsz akkor a suliban barátkozz. Ha pedig már dolgozol, akkor a kollégáiddal/kolléganőiddel próbálj meg ismerkedni.

Ha gondod van a személyes ismerkedéssel, akkor először interneten keresztül próbálj meg beszélgetőpartnereket találni.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem fiatal ahhoz, hogy ennyire begubózz.


Próbálj meg változtatni a leírt dolgaidon(tudom nem olyan könnyű), ha ha egy kicsit is sikerül, akkor jobban fogod érezni magad a bőrödben.

2014. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!