Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte válaszokat várok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte válaszokat várok. Milyen férfi az, aki veszekedés/vita során bedobja: fogd már be, te h. lye k. r. a?

Figyelt kérdés
5 és fél éves kapcsolat! Megcsalás nélküli, már ha valaki jogosnak értelmezné...
2014. dec. 31. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Ingerlekeny a férfi, ettől csak durvább lesz, talán idővel meg is fog ütni... Szerintem hagyd ott, ha még egyszer elofordul
2014. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván egy tapló, és erős intelligenciára utal.
2014. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
idioota!! gondolkodj el azon h mi lesz tovább! o.O
2014. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Biztos jófej.
2014. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 RRR ***** válasza:
100%

nem megengedhető

bár azért kellene tudni ,min veszekedtetek és mióta

2014. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem kéne, mert ilyet nem szabad egy nőnek mondani, pláne ha elvileg szeretjük is.

Szerintem nem gondolta komolyan, csak a vita hevében tört ki belőle.

2014. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tegnap este azzal piszkált, főznöm kéne ma valamit. Mai bevásárlásnál meg mi az, hogy a kis k.rvának nem jó a fagyasztott kaja, mert amúgy egy melegszendvicsre való árából már pizzát lehet rendelni. Szerinte. Persze én fizettem, szóval már itt bukik a dolog.
2014. dec. 31. 14:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte válaszokat várok. Milyen nő az, aki 5 és fél évig van egy olyan férfival aki h.lye k.r.a-nak tartja?
2014. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Na azt már biztosra meg tudom mondani hogy volt ott megcsalás. Aki lek..vázza a párját az aként tekint a nőkre. Az ilyen férfi ki szokta próbálni a k..vákat...


És jól írták előttem. Menekülj amíg lehet. Később még agresszívabb lesz.


Amúgy magam is férfi vagyok úgyhogy tudom jól hogy is működünk mi férfiak.

2014. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Lyon ***** válasza:
100%
Normális férfi nem mondd ilyet egy nőnek. De sok nő ezt szereti, ha megalázzák őket. Ha nem tartozol ezek közé, akkor lépj!
2014. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!