Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van nem bírom tovább!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van nem bírom tovább! Mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, párommal 3 éve vagyunk együtt van egy 5 hónapos babánk. Kb 1 éve megromlott a kapcsolatunk mert megtudtam hogy megcsalt. Folyton veszekszünk már mindennapossá vált a veszekedés, és ma úgy érzem betelt a pohár. Faluban élünk a mamája meg az anyja itt laknak mellettünk és ma átmentem hozzájuk, meg lett beszélve párommal mivel ő dolgozik én elmegyek barátnőmmel ide a faluba bálba. A mamája kérdezte ki az alány akivel megyek mondtam szerintem nem ismeri. Kérdezte hány éves mondtam 17 és erre azt mondja ,,na megint lesz miről pletykálni a falunak,, Szerintetek ez normális dolog? Végre 2 év után egyszer el megyek kikapcsolódni, de igazából azt sem értem hogy kinek mi köze hogy hány éves barátnőm van, én 21 vagyok ugye ő 17. De basszus fiatal vagyok még nem értem mért kéne 40-50 évesekkel barátkoznom... Szerintetek mért mondta ezt? amugy mindig belém köt ez a hobbija, 85 éves. Mert a páromnak nincsenek barátjai csak az anyjával meg a mamájával beszél meg állandóan engem pletykálnak ki hármasban... Elegem van!!!! :(

21/L a párom ő 33/F



2014. dec. 31. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legkisebb problema. Megcsalt a baratod, es veszekedtek, eloszor ezt kellene megoldani,utana johetnek a kisebb problemak.
2014. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az öregek nagyrésze már csak ilyen. Nemsokára meghal. ;) Bár, az ilyenek mindig sokáig élnek.:D

Amúgy nem tudom, egy öt hónapos baba óránként felkel és sír. Tudom, hogy kell a kikapcsolódás, de helyén való az, hogy ilyen szipirtyókra rábízod a babát, te meg elmész bálozni?

2014. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen tudom, próbálom megbocsájtani de nagyon nehéz főleg így hogy itt a gyerek.
2014. dec. 31. 14:38
 4/15 anonim ***** válasza:
ne is érdekeljen meg savanyodót öreg (ezért utálom őket) amugy ha lehet költöztek városba szerintem ott jobb mindenkinek
2014. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem ő vigyáz rá :)
2014. dec. 31. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem pletykált a falu,hogy mekkora gerinctelen ember az,aki megcsalja a terhes b.nőjét?! A felelősség tudat nem sok .. Menj nyugodtan,kapcsolódj ki. Ne foglalkozz más emberek véleményével. Ne add meg nekik azt az esélyt,hogy az egyetlen szórakozási formádat elrontsák. Nem kell a falunak behízelegni,pont ettől szép az egyéniség. Nem vagy szimpi a nagyinak,mi? Azért próbál fúrni oldalról. De mondom még egyszer,menj el nyugodtan,ne foglalkozz másokkal! :) Jó Szórakozást!
2014. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem vagyok szimpi neki mert nem nyalom ki a valagukat...
2014. dec. 31. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:

1. A falusi öregasszonyok ilyenek, nem tudsz rajta változtatni. Más világban szocializálódtak, más erkölcsök szerint.


2. Nagyobb gáz, hogy a pasid megcsalt, és emiatt veszekedtek folyton. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor el kellene költöznöd.

2014. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok hova menni :(
2014. dec. 31. 15:09
 10/15 anonim ***** válasza:

A te szüleidez nem tudsz menni? Esetleg testvér, rokon?

Vagy próbálj meg titokban megismerni valakit, akihez odaköltözhetsz. Nem épp a legkorrektebb dolog, de a férjed megérdemli. Ott kéne hagynod, az biztos.

2014. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!