Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondja nagyon béna a hajam, állandóan piszkál hogy festesem át barnára teljesen, nagyon sokat bánt ezzel, sirtam is már ez miatt, ti igy kép alapján kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 31. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép meddig fog még a gyakorin keringeni? :D
2014. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát.... fesd át sötétbarnára.
2014. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem kóser bár az én véleményem nem mérvadó
2014. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem csak hogy be kellene festeni barnára de szemöldököt és kellene növeszteni
2014. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát az a rózsaszínes valami benne nem túl szép. Esetleg ha a többi része fekete lenne, de így, hogy világosbarna+rózsaszínes, így nem szép.
2014. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj kedvesem ez igy nagyon jo ne hagyd hogy emiatt bántson ez igy jo csak a vörös kimaradhatna. Köszike puszilak.
2014. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm lehetne bármilyen hajú és még sorolhatnám..Azért lenen a barátnőm mert szeretem.Lehet barna , vörös vagy fekete.Neked adok igazat.Emellett szép vagy :)
2014. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt már láttam,, szerintetek szép vagyok?,, kérdésben tegnap. mindenki azt tanácsolta festesse át sötétre a haját xD
2014. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban a kompromisszumok fontosak. Ha neked ez a stílus jön be, és nem akarsz rajta változtatni senki kedvéért, akkor ezt vagy elfogadja a másik fél, vagy nem. Ha a másiknak vannak ilyen igényei, vagy bele mész, vagy nem.


De ha egymást nem tudjátok becsülni, ebből hosszú kapcsolat nem lesz. Ezt jó tisztázni az elején. És akkor legalább aki hosszú távra tervez, tudja, mikor legyen vége.

2014. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is fest be..ez a szín szörnyű..
2014. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!