Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne a normális nem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a normális nem, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nekem férfi létemre nem azok a legszebb pillanataim, hogy mekkorát keféltem. Hanem, hogy a nap többi része hogy telt az adott lánnyal és mennyi emlékezetes pillanatot töltöttünk el, amire jó szívvel gondolhatok vissza... De őszinte leszek, akikkel együtt voltam, azok szerintem ezt le se szarták, és nő létükre egy kiadós baszás többet jelentett mint egy romantikus vacsora, vagy játszani a Balatonba mint a gyerekek.


Most ki a gáz akkor?


2014. dec. 31. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lenne a normális.
2014. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En is a te velemenyeden vagyok..ez sokkal normalisabb felfogas..:)
2014. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát egy szexnek szerintem érzelemdósabbnak kéne lennie mint egy vacsorának úgy hogy ne haragudj, nekik adok igazat ;)
2014. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló vagyok én is...


Jó a szex persze, de én pl az öleléseket jobban szerettem. Meg a többi dolgot...


Kár, hogy nem lesz több ilyen élményem, mert manapság az ilyen "szánalmas" és az van amit mondasz. Csak "jó kemény kúrás" aztán ennyi...


Nincs szerelem manapság a csajokban. Csak kevésben. Nagyon kiölte belőlük is valami. Ahogy a srácokból is.

2014. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

#3


Szerelem nélkül nem lehet.


És nagyon sok csaj csinálja szerelem nélkül mert ég a micsodájuk. Ahogy a srácok közül is rengeteg az ilyen. Nem tudom melyikből van több, fele-fele azt mondom.


Manapság viszont senkinek nincs "ideje" szerelembe esni.


Helyette "gyorsan legyünk túl az ismerkedésen aztán szex, ja ez nem jó viszlát jöhet a következő"... Ez a felfogás!


És ez engem például elszomorít.

2014. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Hallod téged egész nap csak sírni látlak itt, engem meg ez szomorít el. Vannak olyan nők akik tudnak szeretni csak meg kell találni, a szex meg érzelmes nélkül is tud elég szenvedélyes lenni ahhoz hogy a pillanat megmaradjon. A vágy is egy érzés és ha viszket a puncijuk akkor bizony elképesztően vágyakoznak! Én csak azt mondom hogy ne egy vacsorában teljesedjen már ki jobban a szerelem, mint sem a szeretkezésben.
2014. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahj már megint feltesztek egy szubjektív kérdést és ha nincs egyetértés akkor pontozzuk le az illetőt. Elképesztően imádom ezt a mentalitást.
2014. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A MAI NŐK NEM ROMANTIKÁZNAK,NAGY FAROK,PÉNZ,MÁRKÁS CUCCOK,ÉS ELVÁRJÁK HOGY SOKSZOR ÉLVEZZENEK,...EZ A VILÁG A GÁZOS NEM TE.DE AZÉRT VANNAK ÁM ILYEN NŐK MÉG,AMILYENEKET SZERETNÉL.ILYEN A FELESÉGEM,DE NEM ADOM NEKED.
2014. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
egy abnormális világ nagyon kevés normális lakójához tartozol :)
2014. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6


Jó esetben így van ahogy írod.


De soszor fekszene le valakivel "jobb híján" és akkor a sima "ég a pinám" érzést látod csak rajtuk ami nem vágyakozás. Vagy vágyakoznak csak nem arra akivel vannak.


Meg aki nem szerelmes az hogy vágyakozhat a másikra? Nekem például nem megy. Vagyis de, de az olyan lenne, hogy kussoljon a másik és csak a saját élvezetemmel foglalozom. Az meg alapból nem jó mint tudjuk.


A szerelmhez viszont idő kell. És ez az amit nem várnak ki. 1-2 hónap alatt már talán alakulnak ki érzések hozzá. De manapság erre "nincs idő".


Ismerkedtem-leveleztem emberekkel... Sokuknak nincs ideje még beszélgetni se! Így hogy fognak szerelmek kialakulni?


A szomorúságomnak meg egy oka van: Tavaly ilyenkor egy lánynál voltam... Idén meg már nem. És ahogy elnézem jövőre se, pedig törekszem arra, hogy erősebb legyek :D Ma a fél éjjelt végigsúlyzózom.

2014. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!