Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg, hogy nekem is jó legyen? Valaki adjon nekem tanácsot!

Figyelt kérdés

Túlságosan türelmes vagyok. Én vagyok a nő. A párom van, hogy napokig nem jelentkezik, vagy azért, mert pénzügyi problémái akadtak, nem akarta, hogy tudjak róla, hogy egy sikertelen kép alakuljon ki előttem róla. Pedig támogatnám... vagy azért mert pl. megsebesült és azt mondja, nem akarja, hogy sajnáljam és ezért nem is keres és nem mondd semmit. Ez miért megoldás, mikor hiányolom, várom őt? Idegeskedek mi van vele és aggódok. Nem az lenne a lényeg, hogy elmondjuk egymásnak mi történik velünk? Pont én, aki a barátnője nem tudnék rá rossz szemmel nézni, csak mert valami nem sikerül. Mert bárkivel előfordul.

És én ezeket mindig csak elnézem, és várok, és már néha úgy érzem nem is vagyok igazán fontos, hogy nem oszt meg velem dolgokat. Már beképzelem, hogy nem is akar engem. Egyszerűen nem lehet kitalálni mire gondolhat, nem lehet ezt megérteni, teljesen kiszámíthatatlan.

És hiába kérem meg máskor ne csináljon ilyet, de mindig azzal jön, hogy a jó oldalát szeretné, hogy mindig lássam, akire felnézhetek. De ha eltűnik pár napra abban mi a jó?

Szakítani pedig olyan nehéz lenne, mert szeretem...

Mit csináljak másképp vagy mit mondjak neki?



2014. dec. 31. 18:57
 1/2 RRR ***** válasza:

tűnj el te is előle

hátha

ráeszmél mire gondolsz

2014. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem tudom, hogy hogyan oldanám meg, lehet egyszer kipróbálom. Csak nehogy az legyen, hogy ez az oda-vissza játék rámenjen a kapcsolatra.

2014. dec. 31. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!