Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki aki az osztálytársá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki az osztálytársával jár/járt?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Lettek később belőle problémák?

2014. dec. 31. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Van:) jó volt és nem. Milyen problémák lettek volna?
2014. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Levágta a faszomat....(joke) nem igazán volt gond Belole csak az elején,később megbeszéltük es most o a legjobb barátaim egyike.am nem volt rossz meg anno csak nem illetunk ossze meg zavart hogy mindenki beleszólt meg velemenyezet(színi iskola)
2014. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar meg tudjátok egymást unni, nekem nem jött be
2014. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a barátom az osztálytársam. Az elején nehéz volt megszoknom, hogy állandóan figyelnek minket és igen, voltak akik a hátunk mögött beszéltek rólunk. A kapcsolatunkban semmi problémát nem okozott az, hogy osztálytársak vagyunk. Arra kell vigyázni ilyen esetben, hogy ne unjatok rá a másikra. Nem kell minden délután is együtt lenni és a suliban sem, vannak külön barátok, azokkal kell inkább lenni.
2014. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Rossz -.-
2014. dec. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem én,hanem az akkori legjobb barátnőm.Az elején még oké volt,de tényleg hamar jelentkeztek a problémák,aztán amikor szakítottak,akkor a srác folyamatosan zargatta a barátnőmet,és mikor végleg lekoptatta,akkor meg a gyerek a haverjaival karöltve gúnyolódott rajta...

Személyes véleményem szerint én nem járnék osztálytárssal,nekem túl sótlan lenne,hogy egész nap egy légtérben vagyunk.Hiányozna az izgalom,a várakozás a napomból,amit a hiánya vált ki.Meg én elég szabadságvágyó típus vagyok és nem szeretem,ha figyelnek meg rajtam lógnak.:) Aki szereti a sülve-főve együttlevést annak a kapcsolat része oké lehet a dolognak,csak aztán ott van az,hogy mi lesz,ha szakítanak.Jobb esetben,ha érett gondolkodású a másik fél,akkor tudomásul veszi,hogy vége,de másik esetben kevés annál kellemetlenebb dolog van,amikor minden nap egy légtérben kell lenned azzal,aki otthagyott vagy épp te hagytad ott...

2015. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.És úgy átb aszott hogy soha nem felejtem el
2015. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Járni jó volt, de szakítás után nagyon szar.

Egy ismerőst vagy barát barátját elkerülheted, de őt minden nap látni fogod. Ez az ami igazán fáj.

2020. dec. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!