Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm neheztel rám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm neheztel rám, mert ma szilveszterkor is pl. nem vagyok túl lelkes a családjával kapcsolatban. Igaza van, hülyén viselkedem?

Figyelt kérdés

A barátnőm 27 éves múlt és mindennap beszél a szüleivel, nagyszüleivel, öccsével, és a szülei igen gyakran látogatják, vagy megy hozzájuk, van, hogy minden hétvégén hazamegy vidékre.

Én 26 vagyok, és abszolút nem ilyen a viszonyom a szüleimmel, talán ha heti szinteb beszélünk, de nekem mindkét tesóm is ilyen minimum kommunikációt folytat, egyszerűen ilyenek vagyunk.

Sokat veszekszünk a barátnőmmel, amiért én nem vagyok mindig teljesen lelkes, amikor beugranak a szülei, pl. ma szilveszterkor 2x is beestek, ami elvileg csak egy koccintás lett volna, lett belőle több óra és én kettesben akartam lenni a barátnőmmel.

Erre megkapom hogy antiszoc vagyok és nem bírom a családját.

Okés, az igazság az, tényleg nem a szívem csücskei, de nem is vagyok velük ellenséges vagy szemét, inkább csak mosolygok és válaszolgatok, de a családja teljesen más világ mint én.

Tényleg rossz ember vagyok?


2015. jan. 1. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés bőven várhatott volna holnap...akarom mondani reggelig, mert úgyse kapsz rá értelmes választ.
2015. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ettől nem vagy rossz ember,csak nem nyalod a seggüket és nem vagy/leszel a kedvenc vejkó,nem ismerem a feleséged de nemtudom mit szólna ha a te szüleid is sűrűn meglátogatnának titeket?Mivel foglalkoznak a barátnőd szülei?

Néhány pezsgőt már megittam lehet fura a válaszom!

28/F

2015. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NewFreeee ***** válasza:
Nem hinném, hogy igaza volna... Előbb utóbb mindenkinek vissza lehet élni a szeretetével, gondolom a tieddel is. Nem csodálom, hogy nem a szíved csücske a családja, amikor konkrétan a barátnődet is csak úgy dughatod meg, hogy bármelyik pillanatban betoppanhatnak a szülei. Azt meg nem várhatja el tőled, hogy oda legyél az örömtől. Még ha arról lenne szó, hogy hébe-hóba meglátogatja a családja, akkor azt mondanám jogos... De így, hogy konkrétan anyucikomplexusa van, háááát... Hogy is mondjam, 27 évesen nem teljesen normális. Kíváncsi volnék, hogy ő hányszor találkozott már a szüleiddel, és te hányszor az ő szüleivel. Az ilyen emberek nem igazán érdemelnek kapcsolatot, hogy őszinte legyek.
2015. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

mindenesetre a normális az amilyen a csajod családja.

figyelnek a gyerekükre még ennyi idősen is.

az a te gyengeséged,hogy ezen alkalmakkor elveszíted a helyzet irányítását és valószínűleg ez az ami zavar téged.

nálunk az apósom és az anyósom is pontosan tudja,hogy én vagyok a főnök a családfő,az van amit én mondok és ők alkalmazkodnak hozzám,mert én férfi vagyok minden szempontból és én kérdezek én irányítom a beszélgetést,nem csak válaszolgatok mint egy csicska.

ezen változtass,ha már helyzetbe kerülsz és ne szerepet játsz megfelelési kényszerből,hanem őszintén mint egy férfi.

2015. jan. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép dolog egy összetartó család, de a barátnőd vágja már el a köldökzsinórt. Privát szféra is kell mindenkinek, engem is idegesítenek a váratlan vendégek, akik betelepszenek hozzám.
2015. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!