Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem stimmel koztunk (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel koztunk (? ) lent

Figyelt kérdés
baratomrol tudni kell, hogy mielott osszejottunk (lassan 2 eve) addig nagy partyarc volt, mindig a buli haverok pia stb. miota egyutt vagyunk megvaltozott, mert elege lett abbol az eletbol es lassan 30 evesen meg akart komolyodni. sikerult is, csak osszeveszett az akkori barataival, nekem sincs a kozelben egy baratom se igy altalaban ketten vagyunk itthon (masfel eve egyutt lakunk). szilveszterkor van a szulinapom, ami neki mindig a fektelen bulirol szolt... amugy egyaltalan nem jar el, es en se, de ilyenkor (tavaly is) tiszta depi volt estere hogy neki tarsasag es buli kell. ma is eljott ez az ido... altalaban azt mondja, hogy milyen jo velem itthon, regebben mindig meg volt indulva, de itthon mennyivel jobb meginni par sort... mai monologja szerint a hetkoznapok jok koztunk, de most hogy unnepekre itthon van menne valahova ami nem a csalad... egyikunknek sincs senkije... de hogy kettesben is lehetne szalloda stb de draga. en nem iszom alkoholt, filmekben teljesen mas az izlesunk de en vele ellentetben megnezem azt is, ami engem nem annyira erdekel, a kedveert... probalok ugy alakitani mindent hogy neki jo legyen... felnottem mellette, alakulgattam (21 vagyok, 18 amikor osszejottunk)... nagyon rosszul esik amikor ezt felroja nekem mert ugy erzem miattam nincs olyan elete amilyet szeretne. pedig mondta hogy szeret, csak tenyleg mindenben kulonbozunk :( vegul annyival nyugtazta hogy majd jovore elmegyunk valahova... ennyi. o mar alszik, en rengeteget sirtam... masik dolog, neki a szilveszter=buli. nekem a szulinapomon jol esne ha velem toltene, ezt sem erti hogy miert esne rosszul ha nelkulem menne valahova (direkt hangsulyozza hogyha ott lennek nem figyelne ram...) de vegul o se tudja miben kene valtoztatni mert se penz, se lehetoseg. nagyon a padlora kuld ilyenkor :( tulreagalom? mondjuk valoszinuleg igen, mert nekem csak o szamit ezen a vilagon...
2015. jan. 1. 03:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy nem egyszerű a srácnak. Én 3 éve vagyok együtt a csajommal és azóta nekem is teljesen negváltozott az életvitelem. Sokszor elgondolkozom azon, hogy ez tényleg én lennék? 330 km-el odébb költöztem miatta. Mivel neki sem voltak barátai, ezért itt nekem is nehezebb nyitni, nálunk meg feszélyezve érzi magát a haverjaim között. A buli egy dolog, de amiről én mondtam le (adrenalinhajhászás) az egészen más... ez durvább, mint bármilyen drog. Lövöldözős játékokba zárkózom, egyébként megőrülnék. Alig várom, hogy a szakadt ladám újra menetképes legyen, hogy újra rúghassam neki (azaz nagy esélyel megtörjem...).

Biztos, hogy szeret, elvégre veled van, de nem egyszerű megváltoztatni gyökeresen az életstílusát valakinek (tapasztalat!). Évekkel később is napi szinten visszaüt!

2015. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!