Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány szobatárs?

Figyelt kérdés
Most költözöm új albérletbe, ahol egy szobarészt sikerült kivennem. A szoba egy fallal van elválasztva, így enyém a szoba egyik fele, a másik a lakótársamé, aki amúgy fiú. Nos, nekem van barátom és eléggé félek neki ezt elmondani... sajnos nincs pénzem, hogy saját lakást vegyek ki, így jelenleg ez a verzió az adott. Ezt is 2 hónap alatt sikerült megtalálnom. Fiúk, ti mit szólnátok ehhez, ha a bnőtök pasival lakna? Részemről minden kizárt, ha rám mozdul és leverem, ha kell, nem is az esetem, és nem is akarok vele puszipajtás lenni, szóval a barátomnak nem kellene félnie, de mégis aggódom elmondani neki, vajon mi lesz a reakciója :(

2015. jan. 1. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol a fiudhoz?
2015. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz ha a másik srác normális és tiszteletben tartja azt hogy van barátod.
2015. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A barátomék 2 órára laknak a munkahelyemtől. Az a problem...
2015. jan. 1. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet meleg
2015. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélted meg vele, mielőtt kivetted a szobát?

Az ilyeneket nem utólag kéne elmondani a párunknak.

2015. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene kapásból leverned, ha mondjuk kezdeményezne nálad, hanem megmondod neki, hogy bocs, de van barátom. Egyébként sok ilyen helyzet van, és lehet is kezelni normális módon, ha a barátod is normális, és nem agyatlanul féltékeny, akkor el fogja fogadni, mondjuk tényleg jobb lett volna előtte megbeszélni vele, mint utólag bejelenteni.
2015. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Említettem neki, hogy van barátom, amikor felemlegette, hogy egy francia ágy van a szobában, és ha engem nem zavar, azon aludnánk. De mondtam neki, hogy bocs, de ez nekem nem fér bele a keretbe, mert van barátom és nem akarom, hogy e miatt gáz legyen. Akkor mondta, hogy van egy egyszemélyes ágy akkor, amit felhozhatunk az én részemre és akkor az az enyém.
2015. jan. 1. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátodnak, és azt is mondd el (és tedd is meg), hogy keresel még tovább megfelelőbb albérletet.Nem létezik, hogy csak ezt tudtad találni. Én azért félnék egy idegen fiúval, bár lehet, hogy rendesen fog viselkedni. De felhozhatja a haverjait, szóval inkább lánnyal kellene összeköltöznöd, ha önálló albérletre nem futja.
2015. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nahát, most olvasom, miket ajánlott neked ez a fiú.HÁt ezt nevezed te rendesnek? Én minél előbb elköltöznék onnan, de úgy látom, te egy kicsit benne is lennél a dologban...
2015. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!