Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud adni tanácsot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud adni tanácsot? ♦ MIÉRT van az, hogy fiatal fiúként NEM vonzanak a fiatal / tini lányok, helyette inkább 50-60 év körüli (de igényes, értelmiségi) nőket tartok vonzónak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom a fiatal lányokat nőnek tekinteni, éretlenek, ízléstelenek, unalmasak...

Ugyanakkor az utóbbi 1 hónapban véletlenül 2 olyan idősebb hölggyel is találkoztam, aki valamit megmozdított bennem.


Sajnos már hosszabb ideje problémám van a párkereséssel emiatt, úgy érzem, hogy rossz időbe születtem, mert a mai fiatalok abszolút nem az én ízlésem, az 50 felettiek meg nem akarnak tőlem semmit, pedig nekik van olyan stílusuk, ami engem vonz.


Mostanában sokat gondolkoztam az öngyilkosságon is, nem tervezem, de szerintem nem fogom kibírni még 30 évig a magányt, hogy végre párt találjak, ráadásul mire a mai fiatalok lesznek öregek, ők már nem az a stílus, ami vonz...


TUDOM, hogy ez nem normális, de ne csak szidjatok, valami ötletet tudtok mondani mit lehet ilyenkor csinálni?


Esetleg valaki van hasonló helyzetben?



2015. jan. 1. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

50-60 évesek tetszenek? Ez elég fura. Én nő vagyok, harmincas, szóval elfogulatlan vagyok, és így mondom, hogy kifejezetten ritka ebben a korosztályban szép, igényes, csinos nőt látni.

Biztosan valami lelki oka van a te vonzódásodnak. Szüleiddel való kapcsolatban lehet a kulcs.

2015. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindegyik tetszik, volt már 35 éves lány is, akivel kölcsönös volt a szimpátia, de volt párja... De általában a fiatalokban nem fog meg semmi se külsőre, se belsőre.
2015. jan. 1. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkossággal nem kellene sem foglalkozni,sem fenyegetőzni mert erősen félre érthető.Beteg emberrel senki nem akar kapcsolatot!!


A kérdésedre a válaszom annyi,hogy türelmesen keresgéljél és ha igazán akarod meg fogod találni.Talán akkor nem lehetséges,ha valami kis településen élsz és az emberek szája miatt senki nem vállal be.


Volt már legalább 5 nővel kapcsolatod?Fontos a tapasztalat,nem csak szexuálisan hanem tudd hogyan kell meghódítani egy NŐT!

2015. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aki nem tud különbséget tenni a betegség meg az öngyilkosság közt, az jobb ha szóba se akar állni velem...

Egyébként se hirdetésnek tettem fel a kérdést.

2015. jan. 1. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen a viszonyod az anyukáddal?
2015. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úrilányt akarsz, és nem prolilányt. Én is szenvedek emiatt.
2015. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tia14 ***** válasza:
Figyu kérdező! Lécci ne is gondolj az öngyilkosságra mert ez egy nagy butaság lenne, ugyan miért kéne ez. Lehet hogy érettebb vagy s nem akarsz a korabelijeidhez illő társat de mi van akkor? Akkor nem kell hasonló korüt választanod, biztos h lesz olyan akit találsz, miért adnád fel, ez egy kaland s kihívás, meg fogod találni a párod. Hány éves vagy?? Az 50 egy micsit túlzás, adj lentebb egy 10-essel. Majd írj hogy mizu? Am ha ez megnyugtat en mar házas vagyok, de én is sokszor érzem úgy h vajon milyen lett volna ha más korszakba születek, mondjuk 40 évvel ezelőtt.
2015. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!