Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm képtelen bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm képtelen bocsánatot kérni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban...Inkább hárít vagy felhozza a saját sérelmét...őszinte megbánás nélkül a tüskék sosem tűnhetnek el...
2015. jan. 1. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nőből van
2015. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, ez inkább a férfiak szokása.
2015. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Neveld meg!
2015. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:
47%
hát ez ilyen.semmit nem tudsz.v max pofozd meg v zavard el h térjen észhez (ha tényleg igazadvan:) )
2015. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus nő.
2015. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neveljem meg meg pofozzam fel...néha tényleg megérdemelné, de én odáig nem süllyedek, párkapcsolatra vágyom nem egy olyan emberre akivel folyton baj van...


Miért kényszerít bele abba, hogy a szakításon gondolkodjak? Annyira csalódott vagyok emiatt.

2015. jan. 1. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyszer jól összevesznék vele és megmondanám neki, hogy akkor keressen meg ha felnőtt és van mondanivalója.
2015. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!