Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat foglalkozok a megjelenésemmel?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szeretem a szépet és a minőségit. Hetente egyszer járok valahová beülni enni, hetente 2-3 alkalommal kávézóba. Havonta járok fodrászhoz vágatni a hajam,de nem festem azt.Hathetente járok kozmetikushoz,a körmeimet magam festem a kedvenc lakkommal.Szeretem a szép ruhákat is: havonta hazaviszek mindig néhány ruhadarabot. Általában Benetton,Massimo Dutti,Tommy Hilfiger,Zara,H&M,M&S,Gap,VG,Calzedonia üzletekben vásárolok. Táskákra,cipőkre,sálakra,napszemüvegekre már többet áldozok mert a nagyobb márkákat kedvelem és évekig hordom őket több szezonon át.De ezeket már leárazáskor szoktam megvásárolni.Márkák mint Maxmara,Gucci,Stella Mc,Furla,Dolce Gabbana,Salvatore Ferregamo,Hugo Boss..Rendszeresen ápolóm a bőrőm krémekkel amelyeket a kozmetikusom ajánl és sminkelek amihez Dior,Estee Lauder,Chanel,Shiseido termékeket használok.Sportoni nem szoktam mert belgyógyászati okok miatt nem ajánlott számámomra, így csak otthon végzek néhány torna gyakorlatot. Nem dohányzom és nem iszom.

Túl sok mindez egy 23 éves lánytól? A nagynéném szerint túl sokat foglalkozom magammal és sokba kerül mindez. A barátom nem tudja mennyit költők magamra, hogy milyen márkájú kozmetikumokat használok és azok mennyibe kerülnek.

Tényleg túl sokat foglalkozom magammal?


2015. jan. 1. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az én pénzemet, másféleképp nem a párod vagy apád pénzét költöd ezekre hanem a sajátodat akkor nincs gond :)
2015. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy gazdag.
2015. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha belefér anyagilag és az idődbe is, akkor miért ne foglalkozhatnál ennyit magaddal?
2015. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lányok vagy fiúk vagytok?
2015. jan. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!