Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit éreznétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreznétek a helyemben, rosszul esne? Nem hiszem, hogy csak felfújom a dolgot.

Figyelt kérdés
A barátommal együtt töltöttük az ünnepeket a családdal, vártam,hogy együtt legyünk, de nem éreztem jól magam. Elhanyagolt,elkerült, állandóan az elekronikai eszközeit nyomkodta...pedig nem sok időt tudunk együtt lenni. Most tudtunk volna, erre inkább úgy viselkedett,mintha ott sem lennék. Ez rosszul esett. Persze megértem,hogy sok minden terheli, suli, pénz stb., de nem kellett volna kicsit elvonatkoztatnia?

2015. jan. 1. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos.
2015. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jogos :S de én biztosan kikaptam volna a kezébol azt az eszkozt
2015. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!