Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom keresse jogos? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom keresse jogos? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok legjobb barátom egy fiú akivel 10éve legjobb haverok vagyunk és neki van barátnője is .Fél éve legjobb haverom által megismertem egy fiút akivel össze jöttünk . Legjobb haverommal mindig egy baráti öleléssel üdvözöljük egymást és most a szerelmem azt kéri tőlem hogy szakítsuk meg ezt a köszönést pedig 10éve így köszönünk és már 25éves vagyok .
2015. jan. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy?
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek változtasatok ezen ? Mond meg neki hogy ez csak egy szokás.
2015. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
100%

magyarázd meg a szitut

és ,hogy te nem egy tárgy vagy ami az övé

és azt csinál veled amit akar

2015. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy féltékeny, de beszéld meg vele, meg fogja érteni, ha meg nem akkor primitív... 19/F
2015. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én biztos megengedném, hogy ezt a köszönési formát megtartsátok.

Aki meg akar változtatni az már nem jó, mert úgy szeret ahogyan vagy.

Nem a tulajdona vagy csak a társa.

2015. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!