Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most így állunk az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most így állunk az exemmel, szerintetek mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Nyár elején jártam egy sráccal, egy "hónap kavarás", egy hónap kapcsolat volt az egész. Közös döntés volt a szakítás, igazából több zavaró tényező miatt fejeztük be. Ő mégis megsértődött, dacból visszament az előző barátnőjéhez, bár az is igaz, hogy enyhén kapcsolatfüggő, nem szeret egyedül lenni. Novemberben viszont végleg szakítottak, a lány egyszerűen ráunt és rögtön talált új párt. A srác eléggé megtört, de most már folyton bulizik és csajozik. Mivel egy baráti társaságban vagyunk, általában együtt szórakozunk, és a legutóbbi alkalommal párszor csókolóztunk, ami mindkettőnknek jól esett. Olyanokat mondott, hogy "olyan jó volt az a kevés idő is, amit együtt töltöttünk" és kiderült, hogy még mindig megvan köztünk az a bizonyos szikra. Szilveszterkor megint együtt buliztunk, és úgy viselkedett, mintha még mindig egy pár lennénk és folyton figyelt ha nem voltam a közelében. Facebookon is minden nap rám ír, pedig a szakításunk óta nem tette ezt. Most pedig szinte mindenhol keresi a társaságomat és közeledik felém, szóval úgy tűnik megint össze akar jönni velem, ami igazából nekem se lenne ellenemre, mert én is úgy érzem, hogy nem zártuk le a kettőnk ügyét, ráadásul lehet hogy időközben elkezdtem beleszeretni.

Viszont volt egy olyan elszólása, hogy neki most jelen pillanatban nem nagyon van szüksége kapcsolatra. Ezek szerint akkor csak barátság extrákkal lenne a célja? És csak azért viselkedik így, mert így akar újra meghódítani, hogy belemenjek?

Még nem akarok rákérdezni ilyesmire, kíváncsi vagyok, hogy mit fog kihozni ebből a furcsa helyzetből. Szerintetek is csak szexre, esetleg kis romantikára menne, vagy esetleg komolyan össze akar velem jönni? Ha felajánlja a barátság extrákkal-t, ti engednétek a csábításnak, hogy valamilyen szinten megint együtt legyetek? Vagy inkább mondjak nemet, hogy ne én sérüljek a végén? Előre is köszönöm a tanácsokat!

18/L,F



2015. jan. 1. 20:48
 1/1 anonim válasza:
Nagyon vigyazz az ilyennel. Sajat velemenyem szerint szex kell neki. En nem jonnek vele megint ossze mert ha egyszer mar sok ok volt a szakitasra az megint elo fog jonni. Ezzel csak tonkre teszitek egymast. A baratsag extrakkal meg jo is lenne ha nem kezdenel beleszeretni. Onnantol kezdve hogy beleszeretsz nem jo. Serulhetsz. Viszont ez igy eleg rossz hogy egy barati tarsasagotok van:/ szerintem ha neked lenne kapcsolatod (egy masik sraccal) akkor minden megoldodna ezzel a sraccal.
2015. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!