Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de az ismerkedés sosem volt az erősségem, pedig már szeretnék találni egy barátnőt, sokszor már úgy érzem, hogy kifutok az időből. Próbáltam már neten ismerkedni, de kevés sikerrel. Élőben is nehezen megy, úgy érzem mintha mindenki engem figyelne ilyenkor és rajtam nevetne. Nem sok randiban volt részem eddig. Hűséges típusnak tartom magam, türelmes, megértő vagyok, van életcélom, dolgozok, gondolok a jövőre, család, majd gyerek, nem dohányzok, nem iszok, nem szóróm a pénzt. Nem vagyok az a tipikus szószátyár típus, aki folyton csak beszél, de ettől még sok témához hozzá tudok szólni. Mégis azt vettem észre, hogy amit én tudok nyújtani, arra nem nagyon van kereslet, aki meg nem törődik a párjával, adósságot csinál stb arra meg van igény. És ezt a közvetlen környezetemben tapasztalom. Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye erről, én állok rosszul a dolgokhoz?
2015. jan. 1. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj! És vannak nők ezrével, aki pont ilyen emberre vágynak! Az Internetes társkeresőkön sok a szutykos szuka! :)
2015. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értékes ember vagy,csak nincs önbizalmad,nem vagy határozott és céltudatos eléggé.Ezen kéne javítani,gyakorolni az élőben történő társalgást nőkkel.Minél több tapasztalatot szerzel,annál inkább megerősödsz lelkileg.
2015. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, ha adonisznak születtél akkor mázlid van, semmit nem kell tenned annak érdekében, hogy kefélgesd a cafkákat. Ha nem, akkor már csak a pénz segíthet. Dolgozz, vállalkozz, csalj, vagy bármilyen módon keress sok pénzt. Ha már tele vagy lével a "boldog családi idill" eljátszható egy levetett kapcával, akit egy jóképű macsó megunt és lecserélt egy fiatalabbra, esetleg párszor felcsinálta és hozza a pondróit is. Mellette persze alkalmanként elmehetsz kupiba is, hogy friss 18-20 éveseket is kefélgess életed során, ne csak a kivénhedt feleségedet.
2015. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem vagyok egy adonisz, de ilyen "pénzért" vett kapcsolatra sem vágyok, ne pénzért legyen velem valaki. Önbizalom terén valóban van mit fejlődni. Sokszor az van bennem, hogy én nem érdemlek meg egy társat, mert mit adhatnék én neki, meg miért pont velem lenne, miközben nálam jobbakat is találhat. Meg az önbizalom növeléshez kellene a környezet visszajelzése(i)is, hogy jó úton haladok-e vagy sem, de ha nincs semmi visszajelzés, akkor hogyan tovább? Vagy az is lehet, én látom rosszul a dolgokat.
2015. jan. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!