Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem beteges ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
24 éves férfi egy 53 éves nővel.Ebből lehet normális kapcsolat?Én a srác nővére vagyok és amikor megmondta hogy 53 éves nővel jött össze,ráadásul el is szeretné jegyezni hányingerem lett.Ez nem normális szerintem.32 éves nőként mondom hogy maximum 45 éves férfi jöhetne szóba,de inkább 40.

2015. jan. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy jövője nincs. Gondolom a szex, mint kötőanyag tartja össze őket, de annak vége lesz hamar.
2015. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs sok jövője a dolognak.
2015. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 éves? Teljesen hülye...csúnya és nem kellett senkinek, vagy mire alapozta ezt a döntését? Testvére vagy, sürgősen próbáld lebeszélni róla.
2015. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó.Aláírom.Nem néz ki 53-nak egy 10-est letagadhatna de akkor is.
2015. jan. 1. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mi a bajod? Elveszi feleségül a nő kb. 20-25 év múlva meghal, aztán keres majd magának valaki mást.
2015. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, majd tanul belőle.
2015. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minél jobban le akarod beszélni, annál jobban kitart mellette, legalábbis sok emberrel sztem így van.
2015. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!