Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan cukkoljam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cukkoljam a barátomat, hogy még jobban belém szeressen?

Figyelt kérdés
Olyan jól esik amikor rám akaszkodik és nyafog hogy foglalkozzak vele! Szívesen teszem. Örülnék neki ha jobban kimutatná az érzelmeit, mert szeretem ha ezt teszi. Mivel tudnám ezt elérni? Már beszéltem vele erről, csak tippek érdekelnének.

2015. jan. 1. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne....
2015. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

ha túlzásba viszed ,besokall és lelép a francba


inkább szeretkezz vele sokat és jót

2015. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukkolással szeretetet? Houston, valami baj van. :D
2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most el is felejtheted ezt a játszmázást,mert gyerekes,és nem vezet hosszútávon semmi jóra.Csak szeressétek egymást őszintén,ennyi.
2015. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem izgat ez a játszadozás amikor a nő nem adja meg amit szeretnék. Erényöv nem merülhet fel nálatok? [link] Ha van kérdésed priviben is írhatsz. :) 21/F
2015. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!