Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pozitív vagy negatív egy kapcsolatra nézve, ha egy lány/nő fiús, szinte fiúként van nevelve? Miért?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
negatív, én tuti összeverek egyszer egy ilyet
2015. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
negatív.Azért mert. a nő az legyen nő,a férfi pedig férfi.
2015. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Negatív. Egy nő legyen nő.
2015. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
" egy lány/nő fiús, szinte fiúként van nevelve" Ezt ugy pontosabban hogyan érted? Nem babázhatott, csak medvevadászatokra mehetett az apjával? 14 évesen prostihoz vitték, hogy az szüztelenitse?
2015. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Negatív. Egy nő legyen nő.
2015. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondol hogy a csaj nem egy hisztis p*csa, pl. nincs tízcentis műkörme meg platinaszőke hajhosszabbítása, nincs agyonszolizva stb...

Enélkül is lehet nőiesnek lenni, úgy, hogy egy csomó dolgot megtapasztalhatsz az életben, akár a pároddal együtt, mert nem félsz új dolgokat kipróbálni és együtt vagytok benne mindenben.

Egy plázap*csa vajon mikor menne el a pasijával szilát mászni? Hm?

Én mindenesetre örülök hogy ebbe a 'negatív' kategóriába tartozom. Szerintem pozitív, nagyon is.

2015. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

No, látom nagyrészt dúl a gyűlölet a férfias nők iránt. Lehet, hogy finomítani kéne a fogalmon.

#1: Miért?

#4: Hát, ha medvevadászatra nem is, de 10 éves kora óta motorozni hordja az apja. Jelenleg mindketten 18 évesek vagyunk. Neki már saját motorja+kocsija+quadja van, rendszeresen jár el az apjával crossmotorozni, gyorsulgatni. Emellett sokáig önvédelmi harcokat tanult, most pedig a sportlövészet a kedvenc hobbija, természetesen a motor után. A szexuális életéről pedig ilyesmit nem tudok, de elég viccesen hangzik :D

#6: Igen, talán te éreztél rá leginkább az én álláspontomra. Nem kell enyhe célozgatásokat használni, műkörmöshöz furikázni, stb...DE ez természetesen nem azt jelenti, hogy olajfoltos melegítőben jár be suliba. Mikor kérdeztem azt mondta, hogy felvesz valamit, ami normálisan néz ki, smink csak nagyritkán (mellesleg nincs rá nagy szüksége, anélkül is remek bőre van), de első a kényelem.

Sziklát viszont még nem másztam vele, csak sárkányrepülőzni voltunk, de egész jól hangzik, holnap felvetem az ötletet :D

Viszont ez egyenlőre még csak baráti dolog, de már beszélgettünk továbblépésről korábban, és ő nyitott lenne rá. Korábbi tapasztalat hiányában azonban nem tudom, hogy egy párkapcsolaton ez mit/mennyit módosítana. Gondolom a közös időtöltésnél könnyebben megtaláljuk a közös hangot, nem kell a másik kedvéért twilightra beülni a moziba, de sajnos annyi ésszel nem lettem megátkozva, hogy ennél több is eszembe jusson :D

2015. jan. 1. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ a nő mennyire fiús viselkedésű.

Tehát ez olyan dolog,hogyha Te tudsz rá emellett is nőként tekinteni,és ő is így viselkedik,akkor pozitív.

Azonban hosszú távon,ha nem érzed rajta a nőiességet,és ő sem úgy viselkedik melletted,vagy veled,akkor nagyon hamar rá fog menni a kapcsolatra ez a probléma.

Tehát nem úgy nézel rá,mint barátra,akivel csak hülyéskedtek,hanem valódi vonzalom van iránta.

Több hasonló sztorit hallottam már ismerősöktől,illetve olvastam is.A legtöbb ilyennél ez volt a valódi probléma,hogy hosszabb távon a férfi nem tudott nőként tekinteni az adott személyre.És ez nem az elején derült ki,hanem mikor már eléggé megszokták egymást,utána...

2015. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!