Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu (16). Facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu (16). Facebook-on beszelgetunk. Csak engem zavar ez a dolog? ( tobbi lent) 14/L

Figyelt kérdés
szinte egessz nap beszelgetunk... elhalmoz bokokkal:3 de tenyleg imadni valo*-* mar tervezgetjuk a talalkozast es hogy mit csinalunk majd( ne rosszra goondoljatok )... kepeket kuld maagarol es keri hogy en is kuldjek...kuldok neki.... par nap mulva kicsit szemelyes dolgokrol is beszelgettunk... egyszer kerte hogy kuldjek sign-t... persze kuldtem....( elfelejtettem irni hoogy az ask.fm-en ismerkedtunk meg) felmegyek ask-ra es ugye kovetem ot es latom hogy nalam szebb lanyoknak irkal hogy gyonyoru vagy es hogy 10/10....meg linkeli a facebookjat hogy jeloljek be ot a lanyok.... es keri hogy pontozzak ot, sziveket kuld nekik.... es toluk is kert sign-t....(.velem is ezeket csinalta mikor ismerkedtunk....) de kozben meg nekem fb-n irja hogy szeret es sziveket kuld meg hogy alig varja hogy talizzunk... szetcsokol majd... mar becezget is.... de amikor latom hogy miket irkal a lanyoknak kicsit megharagszom de mikor fb-n irkal cuki dolgokat mar nem tudok ra haragudni... kikovetttem ask-on hogy ne idegesitsem fel magam.... van okom feltekenysegre? miert csinalja ezt? hogy mondjam el hogy zavar? segitsetek

2015. jan. 1. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Gyerek még meg te is az vagy! Mit vártál ebben a korban? Hűséget fogad, elvesz feleségül és dolgozik három műszakban a családjáért? :D
2015. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is csak egy "alany" vagy, ez kamu, sry 17/F
2015. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, lehet hogy csak hobbiból csinálja vagy nem tom
2015. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele. Bajba is kerülhetsz, honnan tudod hogy tényleg ö az...
2015. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
csak én nem tudom mi az isten az a sign? miaz? signózás?:D
2015. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Nahát egy vagy a sok közül. Egy ártatlan kislány, aki most jött rá, hogy az élet nem habostorta. Mostmár legalább tudod. És jegyezd is jól meg, mert később is csak ezzel fogsz találkozni. Önző, féreg emberekkel. Persze kivételek mindig vannak, de egyre kevesebben.
2015. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerem a srác módszerét. Ugyan ilyen vagyok, de nem ask-on szarakodok.

Nos, akkor most kiindulok magamból.

Van az adott lány (te), akit már kb. megszereztem. Innentől úgy gondolom, hogy ő a biztos pont. Teljes szeretetet érzek, tehát nem hazudok ha azt írom, hogy szeretlek. Ugyanakkor valami miatt muszáj más lányokkal is foglalkoznom. Őket nem tartom olyan fontosnak, mint téged, de tetszik a dolog, hogy vannak.

Megkapod a szerelmet/szeretetet, de tudnod kell, hogy mindig lesznek más lányok is. Sajna a megcsalás sem kizárt.

19/F (Tudom, elcseszett egy ember vagyok.)

2015. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a sign = fogsz egy lapot rairod annak a nevet aki kerte es lefenykepezed aahogy fogod a lapot.... ennyi....koszonom a gyors valaszokat:)

de mit tegyek akkor?

2015. jan. 1. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj a barátnője nem vagy (még) addig nem vonhatod felelősségre
2015. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon gyorsan szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert csak kamuzik. Az ilyenektől jobb távol maradni...
2015. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!