Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt míg kórházban voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt míg kórházban voltam terhesen? Felőröl a bizonytalanság!

Figyelt kérdés
Tavaly januárban méhen kívüli terhességgel műtöttek, sajnos flre kezeltek és majdnem belehaltam.Utólag "véletlenségből" (nem vagyok rá büszke) elolvastam a párom e-mail-jeit és kiderült, hogy míg én bent feküdtem (majdnem 2 hónapot) ő bőszen face-n üzenetezgetett az új kolleginával.Mivel csak az értesítőket látom, így csak szöveg foszlányok vannak meg, de sokat sejtet, mint pl. hogy öt perc múlva találkoznak (este 11kor) aztán a lány írja neki, hajnal 3 kor, hogy már "nem zaklatlak tovább, megyek haza. Kérdőre vontam, de tagad, sőtt én vagyok a hülye. Amúgy jól elvagyunk és nem szakítanék, ha kiderülne a dolog, csak ez a bizonytalanság felőröl. Mi tévő legyek?
2015. jan. 2. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
szenvedj tovább:D hülye pitsa
2015. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

ehhez csak annyit fűznék hozzá (már ez felidegesített hogy olvastam)

úgy dobnám ki mint azt a bizonyos macskát...

de ha neked ez belefér mond el neki...ha van benne egy kis gerinc talán bevallja vagy beszélj ezzel a bizonyos "koleginával"

2015. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Mi az,hogy nem szakítanál,ha kiderülne?? Ennyire buta vagy??!

Gondolom tőle volt a baba és ennyire emberség nincs benne,hogy melletted álljon és támaszt nyújtson?? Hát milyen ember az ilyen?? Egy ilyennel akarsz leélni egy életet?? Jó.Tedd meg. Csak aztán nehogy elhagyjon és koppanj egy nagyot...

2015. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

ezért írtam hogy hülye pitsa vagy csak tök felesleges kifejteni mert nem érted meg


amúgy meg simán ki lehet deríteni ha érdekel...

2015. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez olyan undorító! Pont akkor, amikor kórházban vagy. Áhhh. Én ilyen esetben mindenképpen szakítanék, pedig mindenben a megbeszélés és a megbocsátás híve vagyok. De ez az a fajta megcsalás, amit nem tudnék elviselni.

Én sem értem, hogy minek akarod tudni, ha úgy sem lenne semmi következménye. Így végül is csak feleslegesen idegesítetted magad ezzel a nyomozással.

2015. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Két hónap az elég sok idő, és teljesen megértem, hogy már nem bírta tovább nő nélkül a párod. Ha érzelmeket nem táplált felé, és csak a szex miatt tartotta vele a kapcsolatot, akkor megbocsátható.

Te pedig ahelyett, hogy aljas módon a párod után nyomozol, inkább dolgozz tovább a kapcsolatotokon, mivel egy kapcsolat kétirányú, neked is tenni kell érte, és a párodnak is. Ha most bevágod a sértődöttet, akkor szakítás lesz a vége, ha pedig megmutatod neki, hogy érdemes együtt lennetek, kellemesen töltitek el az időt, és visszatér a szex a kapcsolatba, akkor feledésbe fog merülni a kollegina nála.

2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam (hogy is fogalmaztál) hülye pitsának. Van előzmény és nem mellékes, hogy azóta egy év telt el (mármint a történés és az üzenet napvilágra kerülése között) és a kapcsolatunk, mióta ki jöttem/felépültem, teljesen zökkenőmentes. Talán a leoltó üzenetek/vélemények nem pont azok, amire egy ilyen helyzetben szükség van, ettől nyugodtan kíméljetek meg. Igazán higgadt természetű vagyok és nem feltétlenül a szakítás mindig a megoldás.
2015. jan. 2. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2015. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

6-os te nagyon hülye vagy, egy érzelmi nulla.

2 hónap az semmi! Aki ennyit nem bír ki, az nem egy társ, hanem egy állat.

2015. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Költőnő? ***** válasza:
100%

Utolsó, ez hülyeség.

A hűség döntés kérdése. Felnőtt ember nehogy már ne bírja ki 2 hónapig ilyen esetben...

2015. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!