Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Röviden.2 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden.2 éve vagyunk együtt és sosem töltjük együtt a szilvesztert. Idén én küldtem neki sms-t ő pedig semmi. Mondván hogy senkinek nem küldött és akkor nekem sem. Azt hozzá teszem, hogy nem is tudtunk beszélni az éjszaka. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ez,mert szerinte igen? Ellégé bonyolult a kapcsolatunk hozzá teszem,de akkor is furcsa. Tavaly beszéltünk is és sms-t is küldtünk egymásnak. Minden választ köszönök!
2015. jan. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális, ha semmi dolga nem volt.
2015. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem szeret téged annyira
2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ö mindíg a barátaival bulizik,választja kb 16 éve.
2015. jan. 2. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szeret téged
2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez semmiképpen nem normális, osztom az előttem szólókat.
2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár nagyon,szomorú és rossz ezt érezni és olvasni,de köszönöm,hogy válaszoltatok. Azt hittem én vagyok bolond.
2015. jan. 2. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
nem mehetnél vele, vagy nem akarsz? ilyenkor te ki vagy zárva a bulijukból totál?
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igen,nem tehetjük meg,hogy bemutassona barátainak. Bonyolult társadalmi helyzetbe vagyunk és ez megköti mind a kettőnk kezét.
2015. jan. 2. 20:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mennék vele,de ő a barátait válassza,mert nem tudja velem elképzelni a szilvesztert.
2015. jan. 2. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
priviben nem mondod el ezt a bonyolult szitut, mert elképzelni se tudom
2015. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!