Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 hónapja beszélgetek. Nagyon jól kijövünk,mindig találkozni akart velem és én is vele ,de mindig lemondta a találkát aznap mikor megbeszeltük. Ez kb.már 5x fordult elő. Egyszer találkoztunk ,de került ,miközben facen beszeltünk.Nem értem őt,mert azt irja ,hogy szeret ,meg milyen jó lenne ,ha velem lehetne meg stb.Annak ellenére ,hogy nagyon tetszik nekem sokszor elegem lett és le akartam zárni,de mindig irt és egyszerűen képtelen vagyok túllépni.Annyira édes dolgokat ír,hogy nem tudok elszakadni tőle,hiába tudom ,hogy nem lesz semmi,de néha már kicsit fura ,mert szokott célozni dolgokra mostanában egyre többször ...mit kéne csinálnom?16/L

2015. jan. 2. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
komolytalan
2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
vagy csak játszik veled, vagy csak nagyon félénk.
2015. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam ,hogy félénk és csak akkor "bátor" ha facen beszelunk ...dehat ez sem állapot.
2015. jan. 2. 20:04
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy annyira el akarom hinni ,hogy nem játszik velem és annyira érzem,hogy nem hazudik...
2015. jan. 2. 20:04
 5/23 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu van nálam is. Csak nálunk az a különbség, hogy elfoglalt és azért nem bírunk találkozni.


Te milyen visszajelzéseket adsz neki?


20/L

2015. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Ez kb.már 5x fordult elő. Egyszer találkoztunk ,de került ,miközben facen beszeltünk."

Innentől már nincs miről beszélni.


Na, amit én csinálnék a helyedben, hogy ráírnék, ha már találkozni nem akar:

"Nézd, el kellene döntened, hogy mit is akarsz. Én úgy érzem és látom, hogy te egy gyáva kisfiú vagy, akinek csak a szája nagy, mert mindig csak beszélsz, de nem teszel semmit sem. Hiába írsz szépeket a neten, ez számomra semmit sem jelent, személytelen. Nem lenne jobb a fülembe súgni mindezt, miközben szorosan magadhoz ölelsz? No de kapsz tőlem egy utolsó esélyt, hogy bizonyíts. Találkozhatunk itt és ekkor, de akkor el kell mondanod nekem, a szemembe, hogy milyennek látsz engem, mit szeretnél tőlem, és hogy miért akarsz velem lenni. A találkozóig nem kereshetsz engem, nem hívhatsz fel telefonon, nem írhatsz nekem, és én sem fogok. Szedd össze magad, gondold át, mit akarsz. Én ott leszek, várok rád. Ha nem jössz el, vagy késel, akkor felejts el örökre."


17/L

2015. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#6-os szerintem egy kicsit szigorú vagy


Ne felejtsük el, hogy a kérdező "pasija" valószínűleg nagyon félénk. Amit te írtál az viszont inkább elriasztaná.


Másrészt nem tudjuk a kérdező mit tett az ügyben. Ha nem jelzett vissza semmit szerencsétlen srácnak, akkor nem csoda hogy most úgy állnak ahogy.


Persze az még mindig nem okés miért mondja le akkor a találkát ha már megbeszéltétek.


Az tuti, hogy ha ki akarná használni a kérdezőt akkor már találkoztak volna.

2015. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát igazából viszonoztam mindezt ,és nem próbáltam lerázni...nagyon jól tudja ,hogy én komolyan gondolom.

#6-os kérdező:Én is gondolkoztam ezen ,de ismerem annyira ,hogy tudjam,ezzel csak azt érném el,hogy ellököm magamtól.Nagyon makacs.Azt már mondtam neki ,hogy szerintem fél és ő váltig állította "hogy ugyan nem" meg igy meg ugy..Sokan mondták nekem ,hogy hagyjam a fenébe,de ahányszor lemondta ,nem szidtam le és nem is haragudtam rá ,mert hihetően megindokolta.Bár a végén már tök természetes volt nekem ,hogy közbe jött neki valami és ez szerintem baj:( Az elsőnél még azt mondta ,hogy megérti ha nem akarok már beszélni vele ..de utana mar lazan kezelte,mert tudta ,hogy nem fogok haragudni..Meg sokszor mondta,hogy az én helyemben már elkerülné magát,meghogy ő azért nem akar sokszor talalkozni ,mert lusta ..mondjuk ezen nagyot csodálkoztam ..kérdezzetek ,ha valamit tudni akartok még :)

2015. jan. 2. 20:27
 9/23 anonim válasza:
Szerintem is vagy csak jatszik veled,vagy nagyon felenk. De ha a 2. Akkor probalj meg te lenni a batrabb,mert attol o is megkonnyebbulhet. :)
2015. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
csak nem tudom,hogy hogyan kezdeményezzek,mikor facen tisztara dominans ..mikozben ezt csinalja :/
2015. jan. 2. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!