Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora magasság tűrhető el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora magasság tűrhető el a párkapcsolatban? Az alacsony vagy a magas lányok a jobbak?

Figyelt kérdés

Kb erről beszéltünk egy kérdésnél.. (bár nem teljesen, de eszembe jutott) és már piszkál a kíváncsiság.. :D

Szerintetek melyik a jobb? Én 173 cm vagyok.. Nem szeretem. Mert "túl nagy".

Férfiaknál 176 cm, a nőknél pedig 164 cm az átlag magasság..

Ki melyik nőket/lányokat szereti? Magas vagy alacsony?


16/L



2015. jan. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
párom 180 centi körül van, és az alacsony (155-160 magas) szőke, cérnavékony, kislányos lányokat kedvelte :) én világosbarna hajú, 170 centi magas, talpig rózsaszínben mászkáló lány vagyok a tetkómtól és 5 piercingtől eltekintve :DD szóval szerintem nem mérvadó :)
2015. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 173 még nem olyan magas. Nőknél úgy 180-tól nő észrevehetően a pártalálás nehézsége, általában azért, mert nem járnának náluk alacsonyabbal.
2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 197 cm-es fiú vagyok és van tapasztalatom mindkét végletről.


Nem zavar a magas, de az alacsony sem. A legkisebb barátnőm 156 cm volt! Én mindig lehajoltam, ő mindig pipiskedett ha csókolóztunk. Szex közben pedig úgy éreztem mintha egy elefántként dugnék egy kisegeret. A mostani barátnőm a legmagasabb, 182 cm magas. Vele könnyebb a dolgom, mert könnyen elérjük egymást.


Általában a magas lányokat preferálom már, mert praktikusabb ha közelebb vagyunk egymáshoz. Legtöbbször 170 cm feletti lányoknál kezdeményezek. DE ha nagyon megtetszik egy alacsonyabb lány, akkor gondolkodás nélkül hozzá is odamegyek. Megint lenne simán 160 centi alatti barátnőm is, mert ez nem valami hatalmas vízválasztó, hogy muszáj magasnak lennie.


21/F

2015. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm


#2 nem magas, csak nálam alacsonyabb lányok nincsenek pl az osztályban sem.. És én csak úgy "kivillanok" a lányok közül. De amúgy köszönöm a választ! :)

2015. jan. 2. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 értem! :D koszi! ^^
2015. jan. 2. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb, több okból is, egyrészt, mert én 172 centi magas vagyok, és sok nő vele egy magassal sem szívesen jár alacsonyabbal meg kizárt, továbbá én a pici, törékeny lányokat sokkal nőiesebbnek, erotikusabbnak találom. Elnézést a számodra nem kedvező válasz miatt.
2015. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi! ^^" koszi a választ! :D
2015. jan. 2. 21:42
 8/8 bioszrt válasza:
Szia hát én egy 10-sel vagyok magasabb 183cm és én nem tartom hátránynak viszont az tény ha sétálsz az utcán 50- 1 190centi feletti srácot látsz, és ha szép arcú, hosszú combú jó alakú vagy tuti sikered lesz a pasiknál, garantálom.:) 20/L
2015. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!