Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok neki? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác akinek van egy barátnője és már több mint egy éve együtt vannak. Ismerem a srácot, már azelőttről, mióta ők együtt vannak. Kb 2 hónapja felkeresett a srác (régen már kavartunk egyébként) és felhívott magához belementem mert ugye mi baj lehet belőle.. Eljutottunk a pettingig (én neki nem.) azóta néhányszor beszéltünk különösebben nem csináltam belőle nagy ügyet. Újabban kiderült, hogy ugyanazzal a szöveggel ráírt több lány ismerősömre is(köztük 1-2 barátnőm) amivel belül tisztában is voltam mert ismerem már ennyire, nem is vagyok az a "hűű de jó nő", hogy esetleg egyszeri esetnek fogható fel a dolog és megsajnáltam a jelenlegi barátnőjét mert ő erről nem tud semmit, valamint nem is élnek nyitott kapcsolatban. Nem ismerem személyesen a lányt csak látásból. Azon gondolkoztam, hogy elmondom a lánynak mi történik a háta mögött mert van rá "bizonyítékom". (facebookbeszélgetések pl.)

Mondjam el neki vagy inkább maradjak ki a dologból?

Tudni kell, hogy régen mikor kavartam vele akkor is ezt csinálta már akkor is volt barátnője (csak nem ugyanez a lány) és nem 1 lánnyal megcsalta. Tudom, hogy én sem vagyok szent amiért belementem, de egyszerűen nem bírom nézni a lány naivitását már én érzem rosszul magam tőle ha belegondolok én is az igazságoz szeretném tudni. Igazából csak azért fordult meg ez a fejemben, hogy képes volt a barátnőimmel is eljátszani ugyanezt. Igen, többet érzek a srác iránt mint barátság.

Köszönöm, ha valaki elolvasta.


17/L



2015. jan. 2. 21:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*igazságot
2015. jan. 2. 21:10
 2/11 anonim ***** válasza:
Maradj ki szerintem belőle.
2015. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele nem a te dolgod és ha elmondod te leszel a hibás és még téged se fog többet kényeztetni!! 18/F
2015. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mond el neki a srác úgyis talál magának mást a csaj meg legalább nem később jön rá
2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
Te nem a lányt sajnálod, hanem a srácon akarsz bosszút állni. Rohadtul nem mindegy.
2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

lehet bennem van a bosszú is de azért tényleg sajnálom a lányt! én inkább örülnék annak ha elmondaná nekem valaki minthogy egy hazugságban éljek..

egyébként igen erre én is gondoltam, hogy én leszek a hibás.

2015. jan. 2. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:

"megsajnáltam a jelenlegi barátnőjét mert ő erről nem tud semmit" Ja persze. Érdekes módon amikor veled csalta meg, akkor nem sajnáltad. Szerintem pedig a következő történt: azt hitted, hogy ennél a srácnál különleges vagy, de amikor kiderült, hogy csak egy a sok közül, egyből be akarod mártani.


Alapból nem kellett volna belemenned ebbe az undorító játékba, de ha már benne vagy, hagyd rájuk az ügy megoldását.

2015. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
végülis igazad van.. de mit csináljak ha megint megkeres a srác? nem tudom, hogy visszatudnám-e utasítani most sem tettem pedig már 1x eljátszottuk ezt....
2015. jan. 2. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg kapcsolatban él, az a legjobb, ha visszautasítod, már csak a saját érdekedben is: írtad, hogy többet érzel nála. Legjobb esetben a szerető státuszt érhetnéd el; na most, ha nem vagy teljesen új a GYK-n, tudhatod, hogy annak sosincs jó vége. Egyre jobban belehabarodnál, azt hinnéd, hogy majd megváltoztatod, de nem, és csak szenvedsz évekig.
2015. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen joga van tudni a dologról. Ha magától fog rájönni, az sokkal sokkal rosszabb lesz!
2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!