Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ázsiai lányok terén tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányok terén tapasztalt férfiak?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan férfitársak, akiknek ázsiai barátnőjük van/volt. Mi a véleményetek róluk, miben "jobbak", mint a magyarok?


Az ihlette a kérdést, hogy én azt vettem észre magamon, hogy nagyon vonzódom a japán lányokhoz, akár ha látok közülük a metrón egyet stb. Még sosem volt ázsiai barátnőm, de szerintem sokkal tisztelettudóbbak és kevésbé elszálltak, mint a magyar lányok és nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a munkámból kifolyólag (nagy valószínűséggel egy japán céghez megyek mérnöknek) Ázsiából szeretnék ismerkedni, és akár előbb utóbb ott is élni pár évet.


Nektek mi a tapasztalatotok? Normális válaszokra lennék kíváncsi! 24/F



2015. jan. 2. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiába vonzódsz hozzájuk. Ahogy én sem. Amúgy azon a téren jobbak, hogy sokkal életvidámabbak, és felszabadultabbak. De azért ők is nők. Érzelmesebbek is mint az európai átlag, és nyíltabban beszélnek a problémáikról a társuknak.
2015. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem gond, sőt! A legrosszabb, ha valami gond van és a másik fél azt hazudja, semmi. Beszélje is ki szépen!
2015. jan. 2. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Fél évet éltem Ho Si Minh városban, Vietnamban.


Röviden: Nagyon könnyen találhatsz ott akár igaz szerelmet is. Tömve van a hely olyan ázsiai nőkkel, akik szeretnének szinte feltétel nélkül életed végéig, ellátnának téged, vezetnék a háztartást és a gyerekeid jó anyjai lennének. Kb. mint a mi nagymamáink korosztálya voltak.


Főleg ha fehér vagy. És ennek semmi köze a státuszhoz, pénzhez sem. Ott az emberek tényleg UGYANÚGY néznek ki. Minden ázsiai férfi 170 cm magas, egyforma kis szotyinak tűnik a szememben. Gondolj bele mekkora egzotikum vagy ott.


Magyarországon nem tartottam magamnak sikeresnek a nőknél, de ott az első két hónapban 10 lánnyal szexeltem, akik közül voltak akik engem szólítottak meg. Itthon ilyen sosem volt, mert átlagos kinézetűnek tartom magam. Aztán egy tartós kapcsolatba mentem bele és ott tapasztaltam amiket írtam két bekezdéssel ezelőtt. A barátnő már az első randi után feleségként viselkedik (a szex is nagyon hamar megtörténik, nem kell heteket sem várni, persze tudnod kell kezdeményezni) és 1 hét járás után úgy éreztem mintha 5 éve házasok lennénk. A szexet is szeretik, pláne a méretes fehér farkat. Ha van legalább 15 centis farkad, akkor nagyobb van neked, mint az ázsiai férfiak 95%-ának, ráadásul láthatóan nagyobb.


Japán nem tudom milyen, mert az egy eléggé fejlett, amerikanizálódott, nyugatosodott ország. Én ha egy tanácsom lehet neked, akkor inkább Magyarországhoz hasonló fejlődő országokban próbálkoznék: Vietnam, Thaiföld, Fülöp-szigetek.


29/F

2015. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem második. Persze Japánt csak a példa kedvéért említettem. Nagyon jó amiket írsz, én nem vagyok az a nagy csajozógép stb., tehát nem az a fő cél, hogy minél több nő meglegyen, hanem egy akivel normális, harmonikus tartós kapcsolatra lehet számítani, ezek szerint ott jók erre az esélyek. Metrón már volt rá példa, hogy közvetlen közelről nézett egy gyönyörű (de tényleg gyönyörű) ázsiai lány, bár én jóképűnek tartom magam magyar mércével is (persze a nők tudják, de eddig tőlük is ezt hallottam vissza). Intim mérettel kapcsolatban megvan olyan 16 cm, akkor az sem lehet gond :D

Megkérdezhetem, hogy te is munka folytán éltél kint, és mennyire nehéz beindítani az ottani életet?

2015. jan. 2. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Amiket írok továbbra is Vietnamra értem, de szerintem igaz pl. Thaiföldre vagy a Fülöp-szigetekre, vagy más dél-kelet ázsiai fejlődő országokra is.


Igen, munka miatt mentem ki. A helyi nyelvet nem kell beszélni, én is csak néhány tucat alap mondatot tudtam. Ha a fővárosba mész és nem vidéki nyomortanyára, akkor ott a fiatal generáció (15-30 évesek) pont úgy beszélnek angolul, mint Magyarországon. (Vagyis nem, mert ott többen és jobban beszélnek angolul, mint Magyarországon.)


A fizetésed sokkal-sokkal több mint az ottani átlagos helyi fizetés. Bérelsz egy lakást a belvárosban, eljársz szórakozni, rendesen táplálkozol, űzöl egy-két hobbit és még mindig megvan a fizetésed fele. Nem lehet nem takarékoskodni, mert a helyi árviszonyok olyan alacsonyak. Így mondom, hogy nem kerestem sokkal többet, mint Magyarországon kerestem, de az a pénz ott sokkal többet ért és sokkal több mindent tudtam belőle venni.


Az emberek elég közvetlenek. Érdemes szerezni gyorsan egy-két barátot, akik eligazítanak a városban, megmondják hogy melyek a veszélyes részek, amiket kerülni érdemes, vagy megmondják hogyan kerüld el hogy a taxisok vagy az éttermek lehúzzanak. Lesz hogy odamennek hozzád férfiak és nők is ismerkedni már csak a kinézeted miatt, tehát barátkozni például könnyebb, mint itthon, de ahhoz neked is kezdeményezőnek kell lenned.


Ugyanez igaz másra is. Ha nem tudsz csajozni, akkor kint is gondban leszel. Voltam egy éjszakai szórakozóhelyen például, ahol ketten voltunk fehér férfiak. (Nem ismertük egymást és nem is beszéltünk egymással.) Én ugyanúgy oda mertem menni a nőkhöz kezdeményezni és beszélgetni velük, ismerkedni, ahogy máskor. Aznap este két lánnyal csókolóztam és az egyiket haza is vittem magammal. Közben a szemem sarkából figyeltem a másik fehér csávót is, aki magában táncolt és néha a pulthoz járkált inni. Még jobban is nézett ki nálam, kapta a szemkontaktust a nőktől és jó néhány lány ment a közelébe, hogy esélyt adjanak neki hogy megszólítsa őket, de gondolom gyáva volt hozzá és nem tudta hogy kell nőknél kezdeményezni, ezért nem történt vele semmi. Ezt csak intő példaként mondom, hogy azért neked is meg kell tenned a magad részét ott, de az azért mégis csak valamivel könnyebb, mint Magyarországon.

2015. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok. Én az a típus vagyok, aki ha feloldódik, akkor simán megy minden, ezt egy egészséges mennyiségű itallal szerintem meg lehet alapozni.
2015. jan. 2. 22:30
 7/15 anonim ***** válasza:

#5 uh nekem is ki kell mennem Vietnámba:)

Szerinted magas, mackós, szőke srácként milyen esélyem volna az ottani nőknél?

2015. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, de ahogy mondtam senki ne várja hogy kimegy és az ölébe esnek a feleségnek való gyönyörű vietnámi lányok.


Odakint is azért legtöbbször ugyanúgy meg kell szólítani őket, telefonszámot elkérni, randizni, stb. Tehát tudni kell hogy mennek a dolgok, hogy üsd nyélbe a dolgokat.


És ott is van elutasítás, ott sem tetszhetsz minden lánynak.

2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A japán nők a legjobbak szerintem az ázsiaiak közül. Ott kicsit persze máshogyan néznek, mivel a japánok túlnyomó többsége már látott fehér embert, maximum a vidéki falvakban fordulhat elő, hogy nem. Azonban a japánoknál a legkisebb az esélye, hogy kifogsz egy aranyásót, aki csak a pénzedre hajt, plusz a kulturális különbségek sem olyan nagyok. Még az szól mellettük, hogy a japán lányok igencsak felvilágosultak szexuálisan, és bármit megtesznek neked az ágyban.

Én nem nézek ki túl jól, dagadt is vagyok, plusz szemüveges, de Tokióban velem is előfordult, hogy lányok jöttek oda, bár ezt könnyű összetéveszteni az általános japán kedvességgel.


A koreaiakat nem ajánlom. Jól néznek ki, de nehéz dolgod lenne velük. Egyrészt ott nincsen akkora kultusza a fehéreknek, ami a koreaiak xenofóbiájából ered. A másik, hogy irreálisak az elvárásaik. Ha egy kicsi túlsúlyod van(ez főleg nekem gond), vagy nem vagy pénzes, akkor leszarnak. Ez nem vicc, Koreában tombol a plasztikai sebészet, ráadásul a lányok kőkemény hierarchiájában farkastörvények uralkodnak, ezért baromira számít, hogy kinek milyen pasija van, és hogy milyen ajándékokat kap tőle. Minél drágább az ajándék, minél márkásabb, annál jobb.


A kínaiaknál eddig mindenki óvatosságra intett. Kínai lányt a legkönnyebb felszedni, nekem is sikerült, ráadásul úgy, hogy kb. 5 percet beszéltünk. Szóval nyert ügyed van, ha fehér vagy. Az ázsiai lányok látszólag nagyon félénkek, de Kínában simán előfordulhat, hogy több lány is odamegy hozzád, ami náluk nagy szó. A kínai csajoknál gond lehet, hogy szexuális kultúra kb. nulla, sok lány még az orált sem ismeri. A másik, és ez a nagyobb baj: a kínai lányoknak baromi nagy százaléka aranyásó. Ezt néha meg is mondják a nyugatiaknak. Ráadásul-bár ezt mások mondták, de túl sokan, hogy hazugság legyen- a kínai nők hajlamosak rohadtul elp*csásodni. Simán jelenetet rendeznek a plázában, üvöltöznek, ha nem veszel meg nekik valami drága dolgot.


A többi országot nem ismerem. Valóban, Vietnamról nagyon sok jót hallottam, és a lányok is nagyon szépek ott.


Még felkészítenélek, hogy az ázsiaiak nem borotválják, vagyis fel kell készülnöd a dzsungelharcra. A másik, hogy nagyon hangosak szex közben. A japánok csak kéjesen nyögnek, ami még bátorítóan is hat, de a kínaiak meg visítoznak, mintha elevenen nyúznál vmi jószágot.

A másik, hogy nem divat náluk a védekezés, szóval sokkal nagyobb az esélye, hogy vmi nemi baja van, mint itthon.

2015. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régi kérdés tudom, de uram atyám ennyi baromságot összehordani szent isten, komolyan azt gondoljátok hogy a centiken múlik a szex meg hogy az Ázsiai nőket az érdekli, ez tipikus buta pasi gondolkodás hogy centikbe méri a szerelmet nyugi a kis 18 centis akarmid qvára nem számít a nőknek maximum csak nektek akik centikben mérik a siker titkát, és gondolom le is mérik vonalzóval ha ilyen pontosan tudják ehhez még csak gratulálok szép férfias cselekedett.. Ez inkább szégyen és nevetnivaló:-)
2019. júl. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!