Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, normális vagy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, normális vagy gazdag pasit szeretnétek? Mi a fontosabb?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés során merült fel, és gondoltam, megkérdezem itt a gyakorin a barátom nevében és megmutatom majd a válaszokat neki.


Ugye, egy normálisan gondolkozó, érett lány normális pasit szeretne magának?


Egy 29 éves, a másoddiplomáját egyetemen végző (ezt csak nappalin lehet - BME), nem dolgozó, pasiról mi a véleményetek? Igen, a szülők segítenek neki.

Ő sem feltétlenül örülök ennek, de így alakult, Magyarországon szeretne boldogulni, és "újratervez", ezért kezdett bele mást tanulni.


A beszélgetésünk kapcsán jöttek pro és kontra érvek, de úgy volt vele a többség, hogy a legfontosabb, hogy normális legyen, és egy értelmes nőt ez az "élethelyzet" nem zavarná, ha megbecsüli a csajt (most zárjuk ki a pénzéhes p.csákat). Mi a véleményetek?


Egy lány azt mondta, hogy nagyon ritka, hogy minden összejön a pasival kapcsolatban. Normális legyen, jól nézzen ki, jó munkája legyen, jól keressen, saját lakás, kocsi, stb. stb...


Mi a fontosabb?


2015. jan. 3. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Legyen normális. Eltartani én is el tudom magamat. Viszont dolgozni lehet nappali egyetem mellett is, én is azt teszem. Így egyszerre szerzek tapasztalatot a szakmámban és diplomázok le. Azért közel 30 évesen engem kicsit zavarna, hogy nincs saját egzisztenciája, ami nekem 24 évesen van, saját erőből van.
2015. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
-van
2015. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok csalódás ért már,és alapvetően én is egy önálló nő vagyok,így csak azt nézném,normális-e a pasi.
2015. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont dolgozni lehet nappali egyetem mellett is"


Igen, a büfé, gazdasági szakokon...

2015. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A-a, utolsó, én is bme-s vagyok, mérnök. :) Egyéni tanrenddel simán lehet. Első voltam.
2015. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Egy lánynak se szempont, hogy a pasi normális legyen. Vagy nézzen ki jól, vagy legyen gazdag.
2015. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Saját lakás, kocsi, stb engem nem érdekel, de második diploma mellett, akárhogyis a BME, tudna dolgozni. Lehet kérni egyéni tanrendet, vagy feliratja magát a fontosabb órákon, esetleg külön a tanárral beszél - csak egy kis utánajárást igényel. 25-6 év felett azért próbáljon már saját lábon megállni.

Nekem az a fontosabb, hogy normális legyen, de az is beletartozik ebbe, hogy ne a szülei nyakán lógjon 30 év körül. Ehhez nem kell annyira gazdagnak lennie.

20/L

2015. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy 30 évesen nem a szülei nyakán él és önfenntartó, szerintem messze van a "gazdag" fogalmától. És az én szememben a "normális"-ba beletartozik az is, hogy közel 30 évesen már van munkája.


Ha a kérdés az lenne, olyat választanék-e, aki gazdag (villák, nyaralók, drága kocsik, ékszerek), de emberileg selejtes, vagy olyat, aki emberileg teljesen rendben van, sőt, több mint rendben, de nem az előző anyagi helyzetével bír, akkor az szerintem egyértelmű, melyiket választanám.


A fenti esetben, hogy konkrét legyek, engem az ugyan zavarna, hogy felnőtt férfi létére vagy a szüleinek, vagy nekem kellene eltartani, viszont az, hogy tesz a szebb és jobb jövőjéért meglehetősen szimpatikus hozzáállás. Túl sokan vannak Magyarországon, akik a sors kegyetlen összeesküvésének tekintik a rossz helyzetüket, pedig csak ők maguk tehetnek az egészről. A párod nem ilyen, és ez becsülendő. Némi magasabb szintű intelligenciára vall.


Én részben egyetértek a többséggel. A jelenlegi helyzetben csak azért "fogadnám el" a pasit, mert tesz a jólétéért. De ha 29 évesen se nem tanul, se nem dolgozik, és semmit sem csinál, ami bármilyen szinten is produktív, akkor nem érdekelne, milyen kedves és jó velem, mennyire megbecsül. Nem azért, mert pénzéhes vagyok. Szerintem érthető a dolog azért.

2015. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendben, kösz a válaszokat, majd megmutatom neki, hátha írnak még válaszolók.


Én már régen voltam egyetemista, ELTE-jogot végeztem, nem tudom pontosan, hogy mennek a dolgok a BME-n. De egyéni tanrend ide vagy oda, önmagát fenntartani egy komoly egyetem mellett majdnem lehetetlen, max. nyaralási pénzt lehet összeszedni így szerintem. Vagy nem? Mindegy, nem egyéni tanrendes, szóval ez is egy kontra érv. :)


Egyébként ő azt mondta, hogy vagy elfogadja így egy csaj, vagy nem, nem tud változtatni most egyelőre ezen. Jól néz ki, tényleg helyes pasi, de nem húzza a lányok fejét. Vagy elfogadják, vagy nem, és ha még dolgoznia kell 40+ évet, akkor olyat szeretne csinálni, amit szeret és amivel kereshet egy kis pénzt.

2015. jan. 3. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
23 évesen saját egzisztenciám van, nagyon jól keresek, még le sem diplomáltam, de már vezető pozícióban vagyok. Nem várom el ugyanezt a pasitól, de valami orientációt már igen. Már 20 évesen illene legkésőbb azért tudni, hogy hova szeretne az ember tartani.
2015. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!