Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miatt nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miatt nem érzem jól magam a bőrömben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annó még anyukám engedett melírt a hajamba ami alapból szőkésbarna, onnantól próbálgattam minden hajszínt (vörös fekete lila[elrontottam a feketét] szőke stb) és párom imádta összetúrni mikor haverok voltunk. Exemnek mindenhogy tetszett legalábbis nem szólt érte. Aztán mióta összejöttem párommal és szándékomban áll festeni összeveszünk. Mély vöröset (mint Ariana Grande) akartam mert az nagyon tetszett nekem is és mindenkinek, de nem engedi sehogy se, mondván hogy: büdös, fa ág tapintású tőle a hajam, rusnya stb stb. Haverként nem zavarta bár ma már azt mondja hogy gyűlölte. Viszont a sok festék elvette az igazi hajszínemet, mire az utolsó lekopott olyan semmilyen színű lehangoló lett a szép szőkésbarna hajam, ezért most titokban hasonló színnel festem mint amilyen a fényképeken látszott. nem is látja rajta hogy festve van sőt... büszkélkedik milyen gyönyörű a hajam.


a másik a ruha. koleszos vagyok ő is hozzánk járt de már végzett, de amióta nem jár oda beleköt abba, hogy milyen ruhákat vigyek. van pl. egy hosszított garbóm ami jó meleg, és vízszintes csíkos, nem örül ha azt is elviszem mert kiemeli az alakom, a másik a melleim hangsúlyozza, a 3.al ez a baja azzal az a baja stb. a csőgatya túl szexi, a bő gatya nem nőies. Edző cipő fiús, magassarkú túl dögös.


Kiskoromban a sokk pattanás miatt apró hegek vannak az arcomon, amik csak akkor látszanak ha valaki az arcomba hajol, arra azt mondja nem szép látvány de őt nem zavarja, így alapozóval próbáltam elfedni, szépen sikerült is megtanulnom sminkelni, de ha sminkelek akkor az baj mert megnéznek a férfiak + a bőrt tönkreteszi, + nem természetes + ez + az.


A legnagyobb viszont az alakom. 32es a gatya méretem, régen kisebb volt, persze nagyobbodtam ahogy nőttem de ennyire nem, a kolesz szokatlansága miatt annó 10-15 kilót lefogytam azzal, hogy nem ettem, na most a 2xeresét visszaszedtem, a fél ruhatáramat kidobtam mert kihíztam, és ő úgy van vele így vagyok dögös, de ha megeszek 2 tábla csokit 1 hét alatt az már sok, ha leadok 1dkg-t kiakad h nem eszek.

anyuék szerint már undormány a testem, lóg a hasam a narancsbőr "reng" a combomon meg a fenekemen. és idióta vagyok hogy ezt hagyom, hogy így befolyásoljon. de ha nem teszem elhagy és ovis korom óta szerelmes vagyok páromba a mai napig, évekig szenvedtem azért, hogy tetszem neki, hogy belém szeressen, és a sikerem 4éve élvezem, csak ez a sok dilemma ne lenne. Most mit tegyek?


2015. jan. 3. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez siker? Olyan vagy neki mint a báb.. úgy ugrálsz ahogy o futyul ...Szerintem pedig oltozz úgy ahogy neked tetszik..
2015. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Izumo-san ***** válasza:
100%

"sikerem 4éve élvezem"

Ne haragudj meg, de azokból amit leírtál nem igazán élvezed, ezt mert mindenbe beleszól. Amúgy meg, nem vagy kutya, van saját véleményed, a te tested nem az övé. Ergo kikérheted a véleményét, de nem vagy köteles megfogadni. Ha meg ezt nem fogadja el, nem ér annyit, hogy emiatt emészd magad.

2015. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de szerintem nem szeret téged. :(

Én akit szeretek, azt elfogadom úgy, ahogy van, és soha meg nem bántanám a külsejével. Arról nem is beszélve, hogy eleve szépnek látom...

2015. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a gond másik fele a pénztelenség, 3ezret kapok hetente, ebből eszek, fizetem a sulis dolgokat. de irigylem pl.


ezt a hajat:

[link]


ezt az alakot:

[link]

2015. jan. 3. 11:57
 5/9 A kérdező kommentje:

és a kék ruháshoz hasonló az alakom nyaktól lefele


[link]

2015. jan. 3. 12:00
 6/9 anonim válasza:
már ne haragudj, de ezek alapján hogy lenne 32-es a gatya méreted? Amúgy meg én biztos elhagynám, sokkal de sokkal jobbat fogsz találni, ez nem szerelem, csak ragaszkodás és végig szenvedsz. Terrorizál lelkileg folyamatosan, ez nem szeretet...
2015. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű olvasni, h semmi másról nem szól az életed, mint hogy kényszeresen meg akarsz felelni ennek az embernek, miközben talán már nem is tudod, milyen vagy te valójában. Kinek jó ez? Te állandóan görcsölsz, míg őt szerintem szórakoztatja, hogy folyton beléd köt... Rossz hír, de a pasik előbb-utóbb ráunnak az ilyen típusú, végtelenül önbizalomhiányos lányokra. Állj a sarkadra, viseld azt, ami neked tetszik, fesd bátran a hajad, saját magadnak akarj tetszeni és megfelelni. Nem fogod soha jól érezni magad a bőrödben, ha ennyire elnyomod a saját egyéniségedet.
2015. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tegnap beszéltem vele, megkértem fésülje meg a hajam mert azt imádja, a célnak megfelelt, mert mondta hogy szép puha mióta nem festem. és persze tettem a magam célzásait. Elmondta hogy ha befesteném soha többet nem érne a hajamhoz és nem jönne a közelembe amíg festék szagú vagyok. nem simogatná az arcom és a fejem sem sőt puszit se adna
2015. jan. 4. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana a párom, már nem lenne a párom. Ezt érzelmi zsarolásnak hívják.
2015. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!