Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változna meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változna meg a párod rólad alkotott véleménye, ha elolvasná az összes itteni kérdésedet és válaszodat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lesz a jövőbe akkor mint az itteni neveim (több is volt az idők folyamán) mint a demotiválós karakterem jobb ha lakat alatt marad
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, tetszik. Nem tudom, mert alapvetően a kérdéseim-válaszaim 80%-át okézná, mert tudja azon témákról a véleményem. A többi viszont jó kérdés. de szerintem inkább csak agyba főbe cikizni a pl tinédzsrekori kérdéseimmel, ami ópár éve lett kiírva, és hasonlók :) De azért sosem mutatnám meg neki a GYIK profilomat :D
2015. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jázi :) ***** válasza:

Egyszer rájött az egyik nevemre. Volt sok amin röhögött de volt egy kisebb veszekedés is :)

Aztán rájött,jobb is ha nem tudja milyen néven vagyok :D

2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jujj xD
2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szereti olvasni a válaszaim :) szerinte egész értelmes, hosszan kifejtett, összeszedett véleménnyel szoktam lenni. mondjuk, hozzátartozik az igazsághoz, hogy egy véleményen vagyunk általában a lényegesebb dolgokban, tehát nagyon mit gondolnia nincs rólam.


kérdéseket meg nagy ritkán írok ki, néha nem örül neki, mert a párkapcsolati nézeteltéréseinket miért idegenekkel válaszoltatom meg, itt mindenki arra szavaz, hogy szakíts, akármi is van, tehát értelmetlen, de szerintem néha jól jönnek kívülállók válaszai, szemléletmódja, véleménye. már a "szerintem szakítsatok" szintű válaszokon túl.


de a véleménye nem változott meg rólam sem az után, hogy elolvasta néhány válaszom, sem azóta, amikor néha belenéz. miközben írom pl. azon szokott mosolyogni, hogy milyen hülye kérdések vannak itt :D


22/l (29/f)

2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rólam semennyire, tudnia kell, h milyen vagyok
2015. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elválna.
2015. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xD Jobban járna ha nem látná,ezért lakat mindenen :DD
2015. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!