Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet bízni abban, hogy találok párt egy komoly kapcsolathoz manapság? 19/l

Figyelt kérdés

Mindenhol villámkapcsolatok zajlanak most, legalábbis a környezetemben biztosan. A női és férfi nem elvesztette egymásban a hitét, a férfiak mocskolódnak, miszerint minden nő r&^anc, a nők szerint minden pasi csak azt akarja, szemétláda.


Magamat átlagos, normális lánynak tartom, nem jutottam még messzire a kapcsolatokat illetően, ismerkedési fázisban mindig csalódtam. Tényleg ilyen nehéz komoly kapcsolatot találni? Az elvárásaim se nagyok, hajlandó voltam/vagyok a kompromisszumra, mégis..



2015. jan. 3. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz.


22/F

2015. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehéz, lehet de nehéz... Emberek általában viszik a sérelmeiket, ettől nehéz kapcsolatot kialakítani. Neked még nincs, így nincs mit magaddal vinned, viszont nincs tapasztalatod ami szintén hátrány, mert először még sokat hibázunk, ez a velejárója, de ez nem is baj.


Csevegni szeretnél itt vagyok, én is kutatok egy normális után, cserélhetünk észrevételeket :)

2015. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nem nehez csak rossz emberekkel ismerkedtel ha godolod irj 19/f
2015. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nem írom, hogy normális pasit keress, mert minden nő csak külső alapján választ, de ha szerencséd van, találhatsz olyat, aki komoly kapcsolatot akar. Persze ahhoz neked is alkalmasnak kell lenned rá.
2015. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet benne bízni, én is azt teszem. :D
2015. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd, kell hozzá szerencse, hogy szembetaláld magad egy olyannal, akit keresel. Szerintem ott azért még nem tartunk, hogy kivétel nélkül mindenki lenézze a másik nemet, engem még értelmes embernek neveltek.


De igen, komoly kapcsolatot találni nehéz. Pont azért, mert komoly :)


23/F

2015. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#2: sérelmeim is vannak, és némi tapasztalatom is, csak ezeket minek írtam volna ki? :)
2015. jan. 3. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Hát leírtakból kiindulva, egyik se lehet igazán, olyan nagy sérelmeket nem szenvedhettél, ha még nem volt hosszabb távú kapcsolatod. Maximum ismerkedés elején kis csalódás, hogy mást vártál tőle, és elváltak útjaitok.

Tapasztalat meg hát, az se sok a leírtakból, azt leginkább egy hosszabb kapcsolat során lehet szerezni valaki mellett.


Nem mellékesen pedig előítéleteid soha ne legyenek, bárhol rátalálhatsz az igazira, kocsmában, discoban, neten bárhol, mindenhol ugyan azok az emberek vannak, szóval ez nem lehet befolyásoló tényező... Nem mondtad, hogy van, de sokakban ez lakozik...

2015. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bízni lehet benne, de úgyse lesz igaz. 17/L
2015. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mivel nagyon sok ember él a világon, így elég nagy az esély, h talál az ember normálisat
2015. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!