Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit fog szólni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni, ha kiderül, hogy ő előtte nekem lassan 25 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
24, lassan 25 éves srác vagyok. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom, még csak nem is csókolóztam. Kamasz koromban rettentő visszahúzódó voltam és félénk voltam. Pár évvel később meg egyszer csak arra ébredtem, hogy már haverjaim sincsenek akikkel eltudnék menni valahova. Végeztem a sulival, elkezdtem dolgozni, nem jártam szinte sehova, ahol új arcokat, lányokat ismertem volna meg, így a későbbiekben is teljesen kiesett sajnos ez az életemből. Neten próbálkoztam rendszeresen, de soha nem jártam sikerrel. Viszont pár hete az egyik chat oldalon megismerkedtem egy velem egyidős lánnyal. Napi több órát beszélünk, nagyon kedves, aranyos, okos, és kölcsönösen nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. Már tervezzük a találkozást és arról is esett már szó, hogy megpróbálhatnánk egy kapcsolatot. A szexről is többször esett már szó, viszont én soha egy szóval nem mondtam, hogy nekem ő lenne az első. Amikor kérdezte, hogy mikor volt utoljára valakim azt mondtam, hogy már 3 éve elmúlt...Nagyon zavar, hogy ennyi idősen teljesen tapasztalatlan vagyok, és nagyon kellemetlen ez nekem. De muszáj elmondanom neki. Szerintetek mit szól majd? Lányok titeket ez zavarna? Köszi előre is.
2015. jan. 3. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Üsd el egy poénnal:


"Ne viccelj, én rád vártam"


Na jó, persze van benne kockázat.

2015. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A, elmondod és vállalod a következményeket


B, hazudsz és vállalod a következményeket



Én a helyedben nem hazudnék, de ha nem kérdez rá el se mondanám.

2015. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amelyek nem tartoznak másra, mert a legszigorúbb magánügynek számítanak. Szerintem ez is olyan.
2015. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, szerintem ne rögtön ezzel kezdd, de ne is hazudj. Aki normális, az meg fog érteni, csak sajnos ilyenek kevesen vannak. Ne a problémáidat hangsúlyozd, hanem azt, hogy tenni akarsz ellenük. A legtöbb emberrel az a baj, hogy te hiába kérnél tőlük segítséget ahhoz, hogy normális életed legyen (pl. vezessenek be a társaságba, legalább ők legyenek neked, akikkel eljárhatsz ide-oda stb.), úgyis másra hárítják a feladatot, hogy tök mindegy, kivel mászol ki a gödörből, csak ne velük. Ők már csak a jutalmat aratnák le, ha tehetnék, de nem bíbelődnek senkivel. Tisztelet az igen csekély kivételnek. Remélem, összejön neked a csajjal, de ha esetleg nem, akkor talán lesz benne annyi intelligencia, hogy barátként melletted marad, és segít neked abban, hogy legalább társaságod legyen.
2015. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha bejössz a nőnek, NE mondd el!
2015. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ne mondd el! tereld a szót, ha muszáj hazudj, de ne mondd el! ide le fogják írni a csajok, hogy nem gaz és rosszabb ha hazudsz, de ez nem így van! ha idő előtt kiteríted a kártyáidat te fogsz veszíteni!

27F

2015. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A lányok az őszinte srácokkal nagyon csúnyán elbánnak, tapasztalat!
2015. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el neki,ne hazudj róla.Elég necces tényleg a dolog,de utána a lelkiismereteddel nem fogsz tudni elszámolni.És ha később tudja meg,az még rosszabb lenne...

Inkább most az elején derüljön ki,hogy hozzád való-e vagy sem.Minthogy belementek a kapcsolatba,aztán mikor elmondod neki,hogy hazudtál,akkor viszlátot integet neked,és addigra már bele is szerettél,ami még nehezebbé tenné a dolgot.Ha értelmes úgyis elfogad,ha nem,akkor meg amúgy sem lenne hosszútávú a dolog...

2015. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Igen, engem zavarna. Nekem nagyon fontos a szex, a jó, néha már állatias szex és ezt egy kezdő nem bírná nekem megadni és nekem pedig semmi kedvem tanítgatni...


Nem tudom milyen a lány, de én nem mondanám el. Volt egyszer egy srác, akivel ismerkedtem, helyes volt, sportolt, egyetemre járt...aztán bejelentette, hogy ő még szűz...na ott el is ment a kedvem. Ha nem mondja el, akkor talán megpróbáltam volna vele. (Aztán ha szar lett volna, nyilván szakítok, de igy meg se akartam próbálni)


Várom a mínuszokat.


22L

2015. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Senki nem úgy születik hogy tud mindent. Biztos te is belejönnél és nincs ebben semmi gáz. Ő is volt szűz mint mindenki.És lehet ez pozitív dolog is, mert még mindig jobb mintha olyan lennél aki 100nőn túl van egyéjszakás kalandokból él semmi érzelem, egy nő szerintem jobban értékeli ha nem trófeaként tekintenek rá. Hazudni meg szerintem felesleges. Egyszer úgy is minden kiderül, ha pedig ezek alapján nem kellesz neki, akkor nem vagytok egy értelmi szinten. DE ha meg jól elvagytok akkor egy ilyen 'probléma' nem fogja zavarni.
2015. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!