Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ugy oke hogy szakitotunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugy oke hogy szakitotunk baratnomel 3 hete, es 2 hete azt irta nagyon szeret es hogy velem akar leni orokre csak adjak neki idot?

Figyelt kérdés
Utana sirtam neki bekujunk ki mert nagyon szeretem anak elenere ish hogy nm mutatam ki. Utana megvaltozot bevagta nm szeret.. es hogy lesz job.(regeben tobszor megakarta olni magat miatam , mivel elhagytam).Tegnap ismet bexeltunk, es mondta hogy volt doktornal es hogy terhes. Ezt tudtam edig ish , de viszont azthitem elment..De alitja hogy nem. Utana ideges let mert veszekedet velem 1 lany miat akivel buliztam szilveszterbe, viszont nm volt semi es ezt o ish tudja.Es komojan nm volt. Utana irta mar mindent mashogy csinalna es bevagta van egy uj baratja ish akivel szilveszterbe volt, viszont ez nm igaz mert mindeki mondta hogy senki nm volt neki. Utana letorolt facebok.Lesz meg ebol valami? Hagyam hatha viszajon? Vagy irogasak neki bekujunk ki? Elege kivagyok, bocs a megfogalmazasert es a helyesirasert. 20fen o 19l
2015. jan. 3. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem itt semmi sem ok.

Főleg elolvasni alig lehet amit írtál.

2015. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hogy
2015. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
toled terhes?
2015. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, azt mondta h nem ment el csak veszelyeztetet terhes
2015. jan. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!