Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Na szóval tegnap este nála aludtam. Elmentünk fogatmosni,elvette tőlem a fogkefét és hát én vissza vettem tőle,ezután szándékosan lefröccskölt vízzel én pedig vissza fröccsköltem. Ennek következtében felemelt hanggal közölte velem,hogy fogjam magam vissza,mert nem otthon vagyok. Eszméletlen rosszul esett. Én SOHA nem mondtam neki ilyet..sőt..azt éreztettem vele,hogy nálunk otthon van,hogy az a második otthona. Előtte nem is vitáztunk és senki nem is szólt neki egy rossz szót sem. Szóval nem értem miért mondott nekem ilyet. Azutan meg simogatni és ölelgetni akart nem engedtem neki és elkezdte teljes erőből ütni az ágyat. Szerintetek ezt miért csinálta?:(
2015. jan. 3. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: 13f,12l xd
2015. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert csak
2015. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondhatta volna finomabban is,majd legközelebb nem mész hozzá és megmondod neki,hogy nem otthon vagy Te pedig otthon akarsz lenni:D

Utána meg már csak a bűntudat rángatta az idegeskedésbe :()

2015. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert egy Farok Jancsi.
2015. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!