Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok.... Volt egy barátom, akit nagyon szerettem, de sajnos vége lett a távolság miatt, mivel nehezen tudtuk megoldani a találkozókat. Fél évig voltunk együtt és érzelmileg mélyen kötődtünk egymáshoz.

Miután szakítottunk továbbra is tartottuk a kapcsolatot, de az sajnos idővel teljesen megromlott, semlegessé vált…

Azóta már több mint 2 év eltelt. Ez idő alatt többször előfordult, hogy hosszabb ideig egyáltalán nem beszéltünk, de nemrég újra felvettük a kapcsolatot.

Manapság néha beszélünk, de ezek a beszélgetések nem túl tartalmasak.

Mindez persze azért van mert teljesen eltávolodtunk egymástól. Mielőtt összejöttünk volna jó barátok voltunk.

Szeretném, ha jobb lenne a kapcsolatunk, és ha idővel újra barátok lehetnénk, de fogalmam sincs, hogy beszélhetnék vele erről ennyi idő után...

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben, hogyan közelíthetném meg a témát?


2010. febr. 5. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hívd el valahova a "régi emlékeket" felidézni :).
2010. febr. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Velem is történt már ilyen. Én Pozsonyba autóztam ki a Kislányhoz, 5 év után, és azóta szinte minden hétvégén ott vagyok Vele. Télen síelünk, baromi jó helyen, csak a nejemnek nem árulom el. Semmi köze hozzá. Valamit valamiért.
2010. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elsősorban, kell h legyen egy közös témátok, majd közös programok, próbálj meg vele sok időt tölteni. Aztán ha kicsit jobban megnyíltok egymás felé, akkor utána térj ki arra amit megszeretnél tudni. Semmiképpen ne térj rá rögtön a dologra, mert lehet elfordul tőled...sok szerencsét, és persze kitartást, türelmet:)
2010. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig tanácsokat!


Én is úgy érzem, hogy előbb kicsit egymásra kéne hangolódnunk, ahhoz hogy komolyabban is elbeszélgethessünk. De nem tudom, hogy hogyan közeledhetnék felé úgy, hogy azt ne értse félre.

Sajnos a személyes találkozóról most szó sem lehet. Jelenleg interneten tartjuk a kapcsolatot és így elég nehéz, mert nem beszélünk túl gyakran manapság. Mióta ennyire megromlott köztünk a kapcsolat alig van közös témánk, szinte egyáltalán nem tudunk elbeszélgetni egymással... És ez már elég régóta húzódik, így nem is tudom van e még értelme küzdenem azért, hogy ez valaha változzon.


Továbbra is várom a tanácsokat ez ügyben!

2010. febr. 5. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzed v mi kihült ami egykor forrón izzott igaz? Sajnos azt tapasztaltam hogy ez a nagy "Ő" szöveg ez csak limonádé.. "hamis" Egy v mire rájöttem: Nem lehet a másik ember számodra az élet,mert akkor a másik ember számodra igazából egy bálvány akiért mindent megtennél,akiért mindenre képes lennél,ez a szép vágy benne van az emberben hogy az ennyire szeresssen de ezt nem lehet egy véges emberre kiterjeszteni,mert ez a vágy a végtelenbe mutat oda kívánkozik!
2010. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!