Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak erre? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak erre? Tegnap küldött a volt barátnőm egy ilyen sms-t hogy Van 3 napod hogy dönts! Vagy együtt leszünk békésen vagy akkor én másik kapcsolatban leszek!

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni hogy màr 4 hónapja nem talàlkoztunk eddig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot,meg facebookon! Az a lényeg dióhéjban hogy én tettem a taliért ő meg hónapokig nem is keresett,egy jóideje mâr nem jàr hozzàm! Âllandóan hisztizik hogy a volt csajaim ismerőseim mîg ő meg hozzàszólt a volt pasija képe alà milyen jó meg azt îrta mondjak le az alkoholról pedig jellemzõen csak ünnepkor iszok,közbe meg õ is megissza! Neki szabad? Îrta is hogy nagyon kiütötte magát! Ùgy èrzem már csak szivat,felesleges dolgokon veszekszik velem! Îgy mindenbe beleszól! Pl aztis irta pàr napja hogy ő szeret meg nem fog vàltozni az érzés soha! Most meg itt zsarol! Eddig meg le se szart! Én kerestem eddig ràmnyomta a telefont ,meg mondta hogy ne menjek le hozzajuk ,nem tartja jo otletnek ,kiàbràndultam belőle ahogy bânik velem! Màr nem bîzok benne az életem mellete folyamatos bizonytalansàg volt,gyanakvàs! Eddigis se veled se nélküled kapcsolat volt,miért most akar talàlkozni? Eddig hol volt?
2015. jan. 4. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy akkó mennyé a másik kanyhoz akkó.
2015. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el!
2015. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NewFreeee ***** válasza:
Érzelmi zsarolásnak sosincs jó vége... Ezt a lányok is megtanulhatnák már. Volt nekem is hogy egy-két ilyen érzelmi zsarolós baromságba belementem, elfogadtam, megtettem, stb... De a végére mindig sikerült megbánnom. Ezt mindenki a saját bőrén tapasztalja meg... Ha nekem írna ilyet, én simán visszaírnám, kontraként, hogy van 3 napod, vagy eljössz hozzám, vagy zsarolgasd a másik faszit. Nem látom át teljesen a helyzetet, de nálam ez a két opció lenne lehetséges. A második az meg, hogy legyen inkább 1 nap, hogy hamarabb megszabaduljak egy zsarolós p,csától.
2015. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adtam màr kettőnknek nem tudom hàny esélyt mégis úgy éreztem hogy nem működik ez a dolog,o nem vesz eleg komolyan pl eddig idevàgta hogy kihasznàltam meg màr semmi nem lesz ugyanaz mint régen most meg keresgél! Az a baja hogy ragazkodo vagyok! Nyàron is egyszer se mondta gyere le hozzànk ,szinte mindig én mentem utàna ő meg kozbe elte a vilagat nyaralni ment egy honapig volt hogy semmit se tudtam rola,a szamomat letiltotta ne tudjam hivni,fesztivalon fakepnel hagyott,munkahelyememre eljott szintugy!
2015. jan. 4. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A helyedben erre nem is reagálnék,menjen az ilyen idióta,buta pi..a ahhoz,akihez akar!Te kapartál,aztán még te vagy a szemét,jellemző.Mondom ezt nőként.
2015. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NewFreeee ***** válasza:
Hát, akkor sajnos egy buta libához ragaszkodsz. :D Szerintem írd vissza neki csak úgy lazán, hogy legyen egy nap hogy hamarabb szabaduljak tőled. :D
2015. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó de megfogadtuk innentől kezdve nem reagàlok az üzeneteire,pàr napja beszéltünk facen azt îrta időm nincs ,érdekes màshova meg eltud menni! Én úgy vagyok vele ha annyira érdekelném màr rég megkeresett volna! Szerintem csak unatkozik és felhîvja magàra a figyelmet! Eddig énis hittem neki ,egyszer kétszer eljàtszotta ezt màr velem îrta fejezzem be a jatekot ha kell lejon csak îrjak aztan persze nem jott!
2015. jan. 4. 10:06
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Na nézzük: a VOLT barátnőd írt...volt...akkor nem az, milyen joga van erre, hm ?

Am fészen van egy csodálatos találmány: személy letiltása ???

Ne foglalkozzál az ilyennel, valszeg már van másik faszikája, csak sz_patni próbál.

25/F

2015. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most a puncukájával szeretne téged irányítani?
2015. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!