Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni hogy ujbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni hogy ujbol megnyiljon?

Figyelt kérdés
A baratnomel egyutt toltotuk a szilvesztert es azota mintha zarkozottab lenne velem szembe. Elotte ojan jokat beszelgettunk most meg kell gondolkozzak azon hogy mirol beszeljunk. Persze mondja h szeret es en is szeretem de vanak ojan pillanaok mikor nagyon zarkozot akarmit irok neki csak egy szivet vagy puszit ir vissza es van amikor teljesen megnyilik elottem es csak megy a szoveg egymas utan. Mit tudok tenni hogy ujbol megnyiljon mind szilveszter elott.
2015. jan. 4. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Első körben tanulj meg tisztességesen magyarul! Csodálkozom, hogy ez a lány egyáltalán még szóba áll veled, mert ez a helyesírás elég ciki.
2015. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg helyesen írni

2. Beszéld meg vele hogy nem történt-e vele valami baj hogy nem bántotta-e valaki, esetleg kérdezd meg hogy magadon nem tetszik-e valami neki meg stb.

:)

2015. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hehe, ennyi. :D
2015. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NewFreeee ***** válasza:
Dugd meg.
2015. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kosz szepen a semmit idiotak nem azert irtam ki ezt a kerdest hogy a helyesirasba kossetek bele
2015. jan. 4. 11:55
 6/8 NewFreeee ***** válasza:
Én komolyan írtam amit írtam... Dugd meg...
2015. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, vannak ilyen pillanatok egy kapcsolatban, az lenne inkább a gáz, ha egyszavas válaszokat kapnál napok óta, ráadásul azokat is ritkán, találkozni pedig nem szeretne veled a barátnőd, hiába hívod hetek óta. Ekkor már jogos lenne a szakításon gondolkozni.

A helyesírásod a többiekkel ellentétben engem nem érdekel, mivel nem az a lényege a kérdésednek, hogy mondjuk meg, milyen.

2015. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a második vagyok az első pontot amit írtam ne vedd komolyan de másodikat azt komolyan gondoltam
2015. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!