Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy igy mutattam be a barátomat anyukámnak?

Figyelt kérdés

Szóval ez ugy tortent, hogy a baratom egy delutan atjott hozzank (akkor meg "nem jartunk") es hat szex lett a vege....de mar nagyon erett ez az egesz, meg szerintem valahol mindketten tudtuk, hogy ez meg fog tortenni, szoval szinte egesz ejszaka beszelgettunk, es vegul megallapodtunk, hogy belevagunk a dologba (anyu nem volt itthon, ejszakas volt es csak kora hajnalban ert haza)

Es hat nem jutott normalisabb dolog eszembe, kb. ugy tudta meg, hogy ki is a baratom, hogy reggel eggyel tobben jottek ki a szobambol :')

Ez nagyon gaz? Vagyis normalisabban kellett volna vazolnom az esemenyeket? (Csakmert hallottam mastol, hogy szerinte ez gaz)

17L


2015. jan. 4. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy kicsit.

Szerintem illetlenség és kellemetlen is, hisz nem is tudta, hogy átjön a barátod, lehet, hogy volt kint olyan, amit nem kellett volna látnia(pl anyuka fehérneműje a szárítón vagy akármi). Vagy csak épp úgy gondolta anyukád, hogy nem olyan tiszta a lakás, vagy nem volt olyan állapotban/hangulatban 12 órai éjszakai meló után, hogy a lánya barátját fogadja. Szerintem nem illik így bemutatni valakit, főleg nem úgy, hogy egyszer csak kijöttök(nem hüly.e anyud, tudja mi volt éjjel). Szerintem ezt valahol rossz néven is veszi, hisz nem bízol benne, nem tartottad fontosnak, hogy bemutasd pl, egy ebéd mellett, ahol eljön 1-2 órára esztek valamit és közben beszélgettek.

2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz.

Nekem biztos megrendülne a bizalmam a lányomban ha azt látnám hogy ennyi idősen egy idegen fiú jön ki a szobájából ahol értelemszerűen tudnám hogy nem sakkoztak, de nem is ez a baj, hanem az, hogy én még csak nem is sejteném hogy barátja van, vagyis annyira nem bízna bennem hogy elmondja mi van, hanem rögtön együtt tölt egy éjszakát egy fiúval amikor én nem lennék otthon, kihasználva az alkalmat......ez nagyon nem tetszene.

De nevelés kérdése, ne csodálkozz ha anyukád bizalmatlan lesz veled, biztos nem esett jól neki amit látott, illő lett volna beavatni abba hogy barátod van.

Ez nagyon éretlen viselkedés volt részedről.

2015. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uristen, azt a reszt kihagytam, csak most jutott eszembe hogy irtad, ismerte a baratomat elotte is. (Mert joban voltunk regota) egyszer tallakozott is vele, mondjuk az csak veletlen volt, de ismerte attol meg.
2015. jan. 4. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez anyukád felfogásán múlik és,hogy hogy áll a dolgokhoz. Az enyém biztos kiakadt volna,ha egy ismeretlen idegennel vonulgattunk volna ki reggel a szobámból... Szóval igen,picit gáz :)
2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, gáz...

[link]

2015. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a lakástulajdonos/ottélők tudta nélkül felhozni valakit éjszakára gáz. Én szülőként legkevésbé a szexen buknék ki (mert azt tényleg tudja), sokkal inkább azon, hogy a tudtom nélkül ott van valaki. Nyilván más az eset, ha az ilyesmi előre le van beszélve. Szóval ilyen részről gáz.


De azt kell mondanom, hogy arról a részről is, hogy most reggel hazaért, látta a barátodat kijönni tőled, és utána egy szót sem szóltatok egymáshoz? Oké, értem, hogy ismerte a srácot (bár mivel egyszer látta ez túlzás), de legalább egy "Anyu, ő itt a barátom, igen, dugtunk az éjjel, jól gondolod" mondat? Vagy "Anyu, ő itt pityu 4.3 a tanulmányi átlaga, 183 centi magas, a farka meg 15 centi..."? Jó, itt most elpoénkodtam, de szerintem kínosabb és gázabb ha (pláne azóta) egy szót sem beszéltetek erről.

2015. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!