Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha női bajok gyötörnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha női bajok gyötörnek titeket, mit tehet egy pasi, hogy jobb legyen, és könnyebben átvészeljétek azt a pár napot?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyen máshogy mint máskort, általában beveszek egy gyógyszert és utána jobban is leszek.
2015. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszoros orgazmus orkán, az segíthet, de olyankor a nők nem szeretnek ám viszonozni...
2015. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 talicska012 válasza:
41%
húzzon el a haverjaival vedelni és pár napig haza se jöjjön
2015. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor örülök egy masszázsnak.
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Legyen türelmes,nincs rosszabb egy csatát vívó nőnél :$


Szeretünk ám olyankor összebújni a másikkal. A görcsökre jó a meleg,simogathatod a hasát stb. :)


A lényeg,hogy tényleg ne idegesítsd fel,ne szólj be neki apróbb dolgokért mert,ha felébreszted az alvó oroszlánt hamar sárkány lesz belőle :D

2015. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nemtudom más hogy van vele de én olyankor idegbeteg vagyok
2015. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, hagyjon békén, az a legjobb. Egyébként sem vagyok bújós típus, de ilyenkor meg különösen zavar a jelenléte is. Amúgy nem vagyok hisztis, idegbeteg, hasfájós, főleg mióta fog. gátlót használok, tudom is előre, hogy mikor fog megjönni, stb. De az átlagosnál is érzéketlenebb vagyok olyankor, és jobb, ha elkerülnek.
2015. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!