Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ha valaki régóta van együtt a párjával akkor egy idő után versengeni kezdenek?

Figyelt kérdés

úgyértem hogy ha az egyik elkezd edzeni vagy kozmetikushoz jármi akkor a másik kiakad? És az is általános jelenség hogy ezt megelőzően bepunnyadnak és negatív hatással vannak egymás életére?

nemtudom érthető-e, bocsi a fogalmazás miatt


2015. jan. 4. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, az már nem kapcsolat akkor
2015. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) Valakinek még valami tapasztalat?
2015. jan. 4. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:

nem értem... most ha én járok műkörmöshöz, akkor a barátom is csináltat magának? vagy min versengene?


a bepunnyadás annyiban igaz, hogy két eltérő habitusú ember esetében a lassabb tempójúhoz igazodik a másik fél általában. ez persze nem jelenti azt automatikusan, hogy pizsamában fetrengenek otthon egész nap, minden nap. de ha az egyik heti egyszer eljárt a futni, a másik inkább filmezett ez idő alatt, nagyobb eséllyel hagyja abba a futást az egyik, és filmezik a másikkal.

2015. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nem feltétlen műkörmösre gondoltam egyébként
2015. jan. 4. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
ez egy hatalmas baromság
2015. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
miért lenne az?:)
2015. jan. 4. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
de ez tényleg baromság, nem versengek azzal akit szeretek hanem együttműködök. ha ezt magyarázni kell az már rossz
2015. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak a kifejtésre voltam kíváncsi de köszönöm hogy megírtad a véleményed.
2015. jan. 4. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen így van. Aki tagadja az hazudik, ilyen az ember. Folyamatosan verseng, és ez alól nem kivétel az illető párja sem. Mindenki több akar lenni a másiknál. Egyes szerencsés esetekben a két fél másban jó, ami megadja az önbizalmukat, és elfogadják, hogy valamiben az egyik, valamiben a másik jó. így marad meg az egyensúly, aminek köszönhetően mindenki többnek érzi magát a másiknál egyes pályákon. Ezért nagyon nehéz megtartani egy kiegyensúlyozott, békés, meghitt állapotot ha ugyanazon a szakmai pályán van a két ember (tapasztalat).
2015. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom hogy megoszzottad a velemenyed, vegre megerti valaki
2015. jan. 9. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!