Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedsz, ha megtudod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedsz, ha megtudod, hogy bejössz egy lánynak, aki neked nem tetszik? (20+)

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lehet, kerülöm a társaságát. Ha beszélek vele akkor teljesen közömbösen viselkedek, nehogy félreértés legyen belőle. Stb...
2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Taszít,vagy csak nem az esetem,de látom,hogy nem ronda?
2015. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát van egy srác,aki szerintem tudja,hogy bejön nekem,de néz(folyamatosan),és elmosolyodik ha meglát.Ez már így megy egy ideje,de nem történik semmi sem.
2015. jan. 4. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
megtudom? hogy?mert mifelénk általában közös ismerősök súgnak...hát ugyanezen a csatornán üzenem a hervasztó választ
2015. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rájössz.:D Pl mert néz a lány,elkezdtek szemezni,és ez rendszeres lesz,gondolom ebből sejted,hogy tetszel neki.:)
2015. jan. 4. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet rájönni semmire. Csaj a csajok képzelik, hogy a jeleik egyértelműek, közben nagyon nem. Ha szeretnél tőle valamit, beszélgessetek és majd alakul...
2015. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát örülök, hogy végre van valaki, akinek tetszem, de nem foglalkoznék vele... majd elmúlik neki.

(mondjuk attól is függ, hogy mennyire nem tetszik, mert volt olyan lány, aki a személyiségével megragadott, de aztán úgy néz ki most, hogy nem is kellek neki xd )

2015. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!