Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltak durva szakításaitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak durva szakításaitok?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka, hogy ért véget?
2015. jan. 4. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Megcsalás miatt, lebukott az illető és engem tett ki.
2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer volt egy baratnom aki ilyen mai atlagos tinedzser lany volt, minden mas fiut ossze vissza olelgetett, neha meg tobbet volt a fiu barataival mint velem, felhaborodott hogy ezen mit feltekenykedek es vege lett :/
2015. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen elhívott a lány táncolni, én meg béna voltam, és ott hagyott..... én durva szakításként éltem meg
2015. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3, csoda, hogy nem haltál bele! :O
2015. jan. 4. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

megbántott/megalázott


soha többet nem vagyok rá kíváncsi

2015. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NewFreeee ***** válasza:
100%
Aha. Folyamatosan zsarolt, fenyegetett, hogy ő öngyilkos lesz, eret vág, kiugrik a vonat elé, felakasztja magát. Eszméletlen hülye volt és nem csak ezek miatt. Egyszer csak meguntam hogy hajnalban hívogat érettségi időszakban totál részegen, hogy menjek vagy ő megöli magát vagy ennél meg annál kúratja szét magát. (szerettem hát most na) Beleuntam, elmentem, hogy személyesen mondjam meg neki elegem van belőle, a haverjai előtt kiosztottam, konkrétan megaláztam, elmeséltem nekik mindent, csúnyán néztek rá. És megmondtam neki, hogy ha megpróbálja felvenni velem újra a kapcsolatot én magam ölöm meg. Ott hagytam, hazavitt egy haverja kocsival, azóta nem keresett. Egy SMS-t kaptam összvissz, hogy légy boldog, nekem ez az élet nem megy. Visszaírtam neki rá, hogy akkor vess véget neki. Gondolom rájött, hogy sz,rok rá, 5-6 nappal később a kocsmában láttam szétcsúszva mint a dög, aztán még hogy tegyek rá egy lapáttal felszedtem abban a kocsmában egy csajt és hazavittem. Hála az égnek azóta nem láttam. Azzal fenyegetett, hogy pokollá teszi az életemet, kíváncsi voltam elsülhet e fordítva is.
2015. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, minden kapcsolatom olyan nyugisan ért véget...
2015. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt durva szakítás kihasznál csak a petting miatt volt velem aztán még ilyet mond nekem hogy ezt nem tennéd meg akit szeretsz
2015. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!